MUDr. Maria Mačenková

Pediatr Více

Horoměřice 1 adresa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Alšova 267, Horoměřice

Vynikající pediatr,skvělý a lidský přístup k pacientům.To se dnes bohužel už v ordinacích jen tak nevidí :-)

Paní doktorka a jeji sestra jsou prostě super,rádi tam chodíme nikdy se nestalo,že by něco určili špatně nebo špatně poradili,vždy jsou milé ke mě a hlavně k dětem.Moc si jich vážim a určitě bych neměnila.Kdyby naše zdravotnictví mělo více takových lékařů a sester byla by to paráda.Doufám že tam ještě dlouho vydrží!!

Nedám na paní doktorku a jeji užasou sestru dopustit!!!všem doporučuji.

Jsem velmi spokojená s přístupem a pečí paní Mudr. Mačenkové. Vždy k mým dětem přistupuje s láskou a nikdy nás nezklamala.
A sestřička Olinka je také nej ženská,která má veliký přehled a klobouk dolů fakt :o)

Z dětství si pamatuji, že paní doktorka byla vždy moc hodná. Jak úspěšně mě léčila, si spíš pamatuje má maminka. Ale deset let nazpět, když mi bylo 15, jsem s ní měla špatnou zkušenost. Zhruba jednou měsíčně jsem měla příšerné bolesti na boku, v oblasti ledvin. Takové, že jsem celý den musela ležet v posteli. Asi při třetím "ataku" jsem šla okamžitě k paní doktorce. Dostala jsem projímadlo, protože prý trpím zácpou, a že se mám za týden ukázat. Jelikož jsem měla bolesti tak jednou měsíčně, týden uplynul, nic se nedělo a já prý byla vyléčená. Druhý den mě ale bolesti chytily znovu, byl zrovna pátek a ordinovala mladá paní doktorka, tuším paní Honková.. Říkala, že to není dobré, poslala mě do nemocnice na SONO, nějaká doktorka to zhodnotila a oznámila mi, že jelikož mám vrozenou vadu pánvičky na levé ledvině, doporučují operaci co nejdříve. Takže z mé zkušenosti je lepší nenechat se odbýt a zkusit i jiného lékaře

Paní doktorka ošetřovala 2 generace naší rodiny. Mě a mojí matku (a jejího bratra). Má úžasně lidský přístup. Vždy dokáže poradit a pomoct. S určováním diagnóz jsem spokojená. Jednoho dne budu litovat jejího odchodu. Avšak doktorka, která ve stejné ordinaci pracuje v jiné dny než ona je také dobrá. Sestřička je vynikající.

Paní doktorka je vynikající diagnostička, má lidský přístup, který se dnes už jen tak nevidí. Sestřičku má také výbornou, velmi zodpovědnou, s malými dětmi to umí, no prostě paráda. K nim do ordinace je radost přijít. Paní doktorko a sestřičko, jste super tým a my vás máme moc rádi.

Paní doktorka Mačenková i sestřička jsou nejlepší, na které můžete narazit. Pamatuje mě od miminka a jsem teď vděčná, že můžu své děti svěřit ještě stále do její péče! Jednou budu hrozně smutná z jejího odchodu, protože takové zkušenosti a lidský přístup se vidí v dnešní době už opravdu velmi výjimečně! Jsem moc spokojená a nemůžu jí jedinou věc vytknout. Samozřejmě, že se najdou "pani chytré", které nebudou spokojené nikdy s nikým a myslí si, že veškeré očkování a dopování antibiotiky i na obyčejné kýchnutí je pro jejich děti to nejlepší, ale takoví lidé by se neměli zúčastňovat těchto anket. Za celou naší dvougeneraci děkuji paní doktorce a pokud to čte, tak jí zdravím!

Asi tomu úplně nerozumím, ale proč někteří pějete chválu a současně posíláte paní doktorku do důchodu? K paní doktorce chodím s dcerou, jsem velmi spokojená a vůbec by mě nenapadlo ji posílat na odpočinek. Naopak jsem ráda, že se na dítě podívá zkušený diagnostik, který toho už hodně viděl a má ve svém oboru velmi zkušeností. Zatím se nám to vždy vyplatilo, protože co paní doktorka řekla, byla pravda a její léčba zabrala. Jinak i sestřičce patří velký dík za její ochotu a vstřícnost. Víc takových lékařů a sestřiček.

Paní doktorka se starala o mě jako o malou holčičku, možná právě její přístup mi vnuknul nápad jít studovat zdravotní školu. Vždycky byla moc hodná a na děti velmi milá. Co si budeme povídat, s některými rozmazlánky nebo uplakánky to není jednoduché, ale ona to s nimi opravdu umí. Je úžasná. Přála bych si aby i moje děti jednou měli takovouhle paní doktorku. Bohužel už jí jako lékařku v praxi asi nestihneme...
Ještě bych chtěla jen požádat maminky malých capartů - neplašte svá dítka lékařem a injekcí. Všichni to známe " Koukej nechat toho fňukání nebo půjdeme k pani doktorce a ta ti dá injekci!" Tímto nám naši zdravotnickou praxi moc neusnadňujete - vždyť injekce nic není a dětičky se pak zbytečně lékaře bojí.