Adresa

Palackého náměstí 7/17, Ivančice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Fena si okusovala bradavky.

Máme vynikající zkušenost s ordinací pana doktora, zastihli jsme mladou paní doktorku, která velmi pečlivě vyšetřila našeho psa, vše nám vysvětlila a byla moc hodná. Vřele doporučujeme.


E
Ověřeny pacient

Jako jediný lékař byl ochoten v sobotu ošetřit mého psa a za to jsem mu velice vděčná. Každý nás odmítl s tím, že stav psa není akutní, což se později ukázalo jako opak. Pes měl zánet mozkových blan a pan doktor mu svoji přesnou diagnózou a včasnou léčbou zachránil život.


V
Ověřeny pacient

Nejlepší veterinář, všechny problémy vyřeší s velkou ochotou. Kočka po kastraci druhý den skáče na skříně, na bříšku se nechá hladit a je bez známky jakékoliv bolesti a traumatu. Pana doktora můžu doporučit.


Velmi dobrý veterinář. Vše řekne na rovinu. Zvířata má rád a je to na péči o ně znát. Velmi ochotný a milý člověk. Mohu jen doporučit :-)


S panem doktorem mám dobré zkušenosti. Pečuje moje mazlíky od založení ordinace a za tu dobu na něj nedám dopustit. Je pečlivý, ochotný a vstřícný. Vše vystihuje předešlý příspěvek, se kterým naprosto souhlasím. Jsem velmi rád za tohoto pana doktora.


Pan Šupica je člověk na svém místě. Zvířata má rád a je to na jeho práci znát. Vždycky ochotně poradí. O psa se mi postaral i mimo ord. dobu u něj doma, když jsme měli problém. Pokud na něco není specialozován nebo má pochybnosti, tak doporučí specialistu a nevodí za nos. Jsem ráda, že jsme tohoto veterináře objevili, měnit rozhodně nehodlám! :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti