Marek Šupica, veterinář Ivančice

MVDr. Marek Šupica

Veterinář Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého náměstí 7/17, Ivančice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
I
Umístění: Ordinace Jiný

Celý tým pana doktora je úžasný. Ochota, vstřícnost, upřímnost. Za vše jim moc děkuji. Dali do záchrany mého kocourka vše, ikdyz věděli, že je jeho stav vážný. Udělali maximum, co jen šlo. A za to jim patří mé velké DÍKY.


J
Umístění: Ordinace Jiný

Tym pana doktora, predevsim pani doktorka Machova nam uz dvakrat zachranili psa neuveritelnou odbornosti a pristupem pri slozitych operacich.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Fena si okusovala bradavky.

Máme vynikající zkušenost s ordinací pana doktora, zastihli jsme mladou paní doktorku, která velmi pečlivě vyšetřila našeho psa, vše nám vysvětlila a byla moc hodná. Vřele doporučujeme.


E
Ověřeny pacient

Jako jediný lékař byl ochoten v sobotu ošetřit mého psa a za to jsem mu velice vděčná. Každý nás odmítl s tím, že stav psa není akutní, což se později ukázalo jako opak. Pes měl zánet mozkových blan a pan doktor mu svoji přesnou diagnózou a včasnou léčbou zachránil život.


V
Ověřeny pacient

Nejlepší veterinář, všechny problémy vyřeší s velkou ochotou. Kočka po kastraci druhý den skáče na skříně, na bříšku se nechá hladit a je bez známky jakékoliv bolesti a traumatu. Pana doktora můžu doporučit.


Velmi dobrý veterinář. Vše řekne na rovinu. Zvířata má rád a je to na péči o ně znát. Velmi ochotný a milý člověk. Mohu jen doporučit :-)


S panem doktorem mám dobré zkušenosti. Pečuje moje mazlíky od založení ordinace a za tu dobu na něj nedám dopustit. Je pečlivý, ochotný a vstřícný. Vše vystihuje předešlý příspěvek, se kterým naprosto souhlasím. Jsem velmi rád za tohoto pana doktora.


Pan Šupica je člověk na svém místě. Zvířata má rád a je to na jeho práci znát. Vždycky ochotně poradí. O psa se mi postaral i mimo ord. dobu u něj doma, když jsme měli problém. Pokud na něco není specialozován nebo má pochybnosti, tak doporučí specialistu a nevodí za nos. Jsem ráda, že jsme tohoto veterináře objevili, měnit rozhodně nehodlám! :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti