Veterinární klinika MVDr. MAREK GEBAUER
Arnošta Rychlého 24, Opava

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární klinika MVDr. MAREK GEBAUER Jiný

Skvělý a odborný personál, individuální přístup, jiného veterináře bychom si jíz nehledali. Jsou to všichni profesionálové.

Personál se tváří mile a ochotně, ale chová se neprofesionálně. Pana doktora jsme za celou dobu neviděli. Přinesli jsme suchozemskou želvu, která přestala přijímat potravu, sestra od nás vybrala 600,- Kč jako zálohu. Po týdnu jsme měli volat. Poté co slíbili, že následující týden zavolají se vůbec neozvali. Zavolali jsme sami a v telefonátu nám dr. Gebauer oznámil, že "želva před dvěma dny pošla". Měli tu drzost od nás vyinkasovat velmi vysokou částku (dali nám seznam asi 20-ti úkonů které provedli, jak je ale ověřit?) a želvu nám předali mrtvou. Je to neseriózní jednání. Jak můžete mít k takovéto firmě důvěru?

Za nás je to skvělá veterina, personál je nad míru vstřícný a ochotný, diki nim náš pejsek ještě žije a vypadalo to sním velice špatně ale dali nám ho dokupy, sice ještě nemá vyhráno ale to už je jeho boj.. Veterina na 1*

Spokojenost největší, super osobní přístup, ochota vše vyřešit, poradit, pomoci, podržet v nejhorších chvílích. Za mě prostě nej. Děkuji

S touto klinikou jsem naprosto spokojená. Velice milý přístup, ochotný personál jednající s Vámi na úrovni, který je připraven vždy pomoct a poradit. Vřele doporučuji už jen pro ten kolektiv. Děkujeme jim za všechno!