Slovanské náměstí 6, Brno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je člověk na svém místě. Empatický, hodný , profesionální a jde vidět, že zvířátka má opravdu rád. Kdyby takový byl každý veterinář , bylo by to super! :-)

Na pana Chybu i na uzasnou Jolanku nemuzu rict kriveho slova. Oba dva jsou to profiici, k zviratkum se chovaji citlive a moc hezky. Kdyz jsem byla s moji kockou objednana na kastraci, tak jsem byla vystresovana vic, nez ona a pani doktorka me hodila do pohody, o vsem mi rekla dopredu, byla trpeliva, empaticka, proste uzasna. Kocicka to zvladla na jednicku bez komplikaci. Opravdu si nemuzu stezovat a prisaham, ze jinam uz opravdu nejdu! Jsou fakt skveli

Úžasný veterinář a odborník na svém místě. Zachránil mi pejska, který měl nádor v bříšku (naštěstí nezhoubný), ale co víc- už od fenčiných 2 let mi "odborníci" tvrdili, že do svých 8 let oslepne, což se vloni opravdu stalo. Pan doktor nám ale mj. předepsal léčbu na očička, a světe div se- pejsek opět vidí, můžeme chodit na procházky, bez pomoci běhá s ostatními psy po zahradě, zvládá schody, a má radost ze života jako když byla štěňátko, Můžu jen a jen doporučit! A přístup? Naprosto úžasný, pan doktor nezaslouží nic než pochvalu :-)

Pan doktor s paní doktorkou už nám léčili tři potkánky, vždy měli oba bezvadný profesionální a zároveň velmi milý přístup. Máme za sebou 4 operace, poměrně náročné, zvířátku se vždy dařilo dobře, pan doktor je moc šikovný operatér a pooperační péče je na jedničku. Léčbu malých zvířat zde můžeme jenom doporučit. Ačkoli jsme se přestěhovali do Bystrce, stále dojíždíme za nimi, jsou skutečně nejlepší.

nejlepší zvěrolekařco sem kdy poznala,milý,ma rad zvírata,sam ma dva sve pejsky, takze se ke zviratum nechova jako k "veci" a ke "zboží" ale opravdu jako k zivím tvorům s laskou a s pohlazením :),vzdy memu psovi pomohl,a i tezkou operaci sme sním zvládli hrave :) ... a prodlouzil tím mé fence o dalsi krasne 4 roky zivot Děkuji Vám Pane Chyba a preji mnoho spokojených pacientu a zakazníku :)

Měla sem u něho problém. Léčil mé kočce nemoc, kterou ani neměla. Místo infekce to byla je bradavíce. Vyhozeno plno peněz za antibiotika které sme nepotřebovaly. Nemám sa ním dobrou zkušenost.

pan doktor je velmi příjemný a nemocnému zvířátku se věnuje jak se má.Má i lidové ceny.

Pan doktor je velmi empatický, rychlý a citlivý. Mohu jen doporučit.