MUDr. Marcela Haladejová

Zubař Více

Paskov 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Zahradní, Paskov

Chodím k paní doktorce 30 let a nikdy mne neodbyla , je velice vstřícná a ohleduplná.Velice na ni oceňují, že bez prosení píchne injekci proti bolesti, a nemusí to být vždy vytržení zubu.Sestřička vždy volá na určený čas, snad jsem nikdy nečekal dýl jak pár minut. Děkuji za dlouhodobé ošetřování mého chrupu.

Velmi dobrá lékařka, snaží se mi zachránit i zuby, které jsou téměř zralé na vytržení, a daří se jí to. Za těch 50 let, co chodím k zubaři, je ona nejlepší. Čímž nevylučuji, že by nemohli být lepší, ale já jsem spokojen.

super, chodíme k ni celá rodina, porádí, ochotná a hlavně odborník na svém místě

Od jisté doby si ji nemůžu vynachválit...je velmi ochotná a ráda mi vše dopodrobna vysvětlí a to nejen co se zákroku týká, ale snaží se/pro mne co nejjednodušeji /vysvětlit celkovou funkci zubů, jejich reakce a důvody zánětu a jiných problémů, se kterýma se potýkám už řadu let.
/Ještě chvíli k ní budu chodit a můžu si otevřít vlastní ordinaci..jak budu chytrá:))/

Nepříjemné zákroky provádí co nejopatrněji, není pro ni problém umrtvit zub před jakýmkoli zákrokem, aby pacient tolik netrpěl...s pacientem soucítí...při léčení se snaží najít tu nejméně bolestivou léčbu...
Poradí i při výběru materiálu na korunky - dá pacientů na výběr od nejlevnějších po nejdražší, nepreferuje však vždy jen ten drahý materiál - naopak, poradí pacientovi jak ušetřit, aniž by se to odrazilo na kvalitě materiálu.

Všem doporučuji!

Mám s paní doktorkou ty nejlepší zkušenosti a jestli někdo napíše, že zaspala dobu tak lže