Bří Mrštíků 38, Břeclav
Poliklinika Břeclav s.r.o. (mapa)

můžu jen potvrdit já sám jsem byl jejím pacientem bohužel nebo bohudík jen jednou ale uplně jsem žasl jaký měla přístup spíše jak kamarádka než doktorka proto nemůžu jinak než 100% a doporučuji

Velmi příjemný přístup a kvalitní vyšetření.

Paní doktorka je skutečně příjemná, jen se k ní dostat... mám čtyři roky po operaci a byla jsem u ní dvakrát, ne že bych nechodila na krev, ale pokud jsou výsledky z rozboru dobré, nemáte šanci se k ní dostat, sestra napíše léky, nebo řekne, ať si zavoláte a informuje vás telefonicky... a sbohem... to že se necítíte dobře už není tak podstatné.

Velmi příjemné a vstřícné jednání.

skvela pani doktorka!!!

Nejlepší lékař ve svém oboru, profesionální přístup. Jsem s ní velmi spokojená. Doporučuji.

Nesnaží se klientovi vyhovět, je patrné, že je v Břeclavi tento odborník pouze jeden :-(

Snad nejpříjemnější léékař s jakým jsem se setkala. Lidský, citlyvý a osobní přístup. Takových víc tak poplatky platím úplně dobrovolně. Rozínková okr. Břeclav

Opravdu vynikající člověk i odborník, dokonce jsem měl velkou chuť jí dát za vše velkou pusu. Moc milá.

je to paní doktorka s velkým D je usměvavá,příjemná,ochotná moc ráda kní chodím vždy mi pomůže vřele doporučuji