MUDr. Marcela Chalupová

Praktický lékař Více

Fryčovice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 83, Fryčovice

Paní doktorka má v nabídce cca 5 léků, které nabízí, nic víc nic míň. Je to lékařka, kterou zajímá především její vlastní prospěch., odborně průměrná, složitější či méně časté diagnózy není schopna stanovit sama.
To je má osobní zkušenost, po půlroční docházce do její ordinace, kdy tápala, měnila léky i vyšetření, nakonec stačil jeden den nemocnici a bylo jasno. Na popovídání fajn, ale nic náročnějšího po ni je lepší nechtít.

Podle mého je ten dopis od pana Kubláka vymyšlený a dost tomu nasvědčuje to minutové rozlození. Ten dopis je nejspíše psán jako velký vtip. Pani doktorka je milá a to samé i paní sestřička. Vřele tuto doktorku DOPORUČUJI.

Dobrý den, tak jsem narazil na tuto stránku, a docela jsem se pobavil. Pani doktorka je podle mého opravdu skvělá lékařka a tak samo její sestřička je šikovná a reaguje velmi dobře když se něco děje. Když jsem četl článek pana Kubláka tak jsem nestačil zírat. Asi Vám tak špatně nebylo když jste si stačil zapamatovat časy. Sestřička tam určitě neseděla a nekoukala z okna. Spíš máte k ní nějakou soukromou averzi :-) Ani lékař ani sestra nemají v očích rentgen ani nejsou veštci. Zkuste se nad sebou zamyslet. Já jsem byl s péči vždy velmi spokojen a taky jsem netrpěl jen na "Rýmečku" .

K paní doktorce Chalupové chodím už několik let. Je to skvělá doktorka, vždy mi velice pomohla, její léčba a péče je opravdu 100%ní a nechápu jak člověk který nemá MUDr., může hodnotit kvalitu její práce. Opravdu mě udivuje jak ubozí lidé si tady řeší své komplexy. Já paní doktorku obdivuji, že dělá tak těžkou práci a ještě když tam chodí takoví ubožáci, kteří ji jen závidí. Být lékařem, už jen to vystudovat medicínu, celý život se stále vzdělávat - můj názor je, že negativní komentáře píše jedna a tatáž osoba - divné, že někdo nemá co jiného na práci než si vymýšlet nepravdy, ale pokud je to jeho jedinou nápní, je mi te osoby vlastně líto. Opravdu to musí být přijemné paní doktorce vysvělovat svému manželovi, přitom bych se vsadila o cokoliv, že nic z toho není pravda. Ví daný pisatel, že zjistit IP adresu pocítace není problém? Prála bych vám to, ať paní MUDr. Chalupová ví s kým má tu čest..

Nestačím zírat,jaké věci se zde píši o paní doktorce,dle mého názoru je vždy usměvavá,milá a přístupná.Proto velmi pochybuji,že by měla poměr s některým mužem s naší vesnice.

Marcelka je skvělý lékař a vy co nemáte alespoň titul MUDr. tak vám nepřísluší soudit její práci, protože tomu ani za mák nerozumíte.
Jen by mě zajímalo jak vám je když tady na ni hážete špínu a pak když vám je nejhůř tak za ni jdete a žádáte ji o pomoc. Styďte se pokrytci !!!

Skvela pani doktorka

Děkují Hance za její článek, konečně někdo napsal pravdu jaká naše paní doktorka je!!!
S těch ostatních "nechutných a obviňujících" článků je mi na nic. A upřímně je mi těch lidí líto,jak anonymně píši ty lži. Asi by stálo za to je vidět jak by se museli podívat Marcele do očí, kdyby se tady podepsali svým celým pravým jménem.
Já a celé moje rodina chodíme už roky k paní doktorce a mám to štěstí, že jí znám i osobně. Je to skvělý lékař a skvělý člověk se srdíčkem na pravém místě.
A tak jí přejí, jen tak dál a hlavu vzhůru!!!

Nejlepší lékařka, jakou jsem potkal. Obětavá, ochotná a vždy úsměvavá( a to si myslím, že někteří pacienti jí davají hodně zabrat). Těch pisatelů (pisatele)negativních ohlasů je mi líto, můj názor je, že to píše jedná a tatáž osoba.

velmi dobrá lékařka,jsem s ní velmi spokojená