Stará Ježnická 1, Krnov
Praktický lékař pro dospělé

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Chtěl bych poděkovat panu doktorovi. Člověk se někdy staví k problémům zády a nechce je raději řešit. Doslova mne "dokopal" na odborné vyšetření a bylo ta opravdu za 5 min. 12. Je člověk na svém místě. L. Krnov

Vidím, že všechny pozitivní názory jsou dost starého data. Osobně musím říct, že slovo lékař se k panu Weissovi snad ani nehodí. O své pacienty se vůbec nestará, řekla bych, že svoji práci až zanedbává. Děda skončil na antibiotikách a konečně se začíná uzdravovat jenom díky tomu, že pan doktor měl dovolenou a naštěstí šli k paní doktorce Šupíkové, které tímto moc děkujeme!!!
Můj otec má ve velmi mladém věku alzheimerovu nemoc a nezájem pana Weisse je až velmi smutný. Do lékařské dokumentace si píše co chce, nehledě na to, co mu sdělíme :-(
Pokud jste zdraví, je každý lékař dobrý, ale opravdu dobrý lékař se pozná, až když jej potřebujete.

Ano, souhlasím s kladným hodnocením, především totiž naslouchá pacientovi. Taktéž sestřička si zaslouží 5 *.

Lékař s velmi lidským přístupem, velmi odborně vzdělaný.Jsem velmi potěšen,že je mým praktickým lékařem.

Velmi scopný,odborné diagnozy

Po úmrtí MUDr.Grygarčíka,kde jsem byl pacientem skoro 50 let jsme přešli s manželku k tomuto lékaři.Jsem spokojen, je ochotný a dle mého názoru je odborně zdatný.
Také zdravotní sestra je ochotná a k pacientům vstřícná.
Doporučuji.

je v pohodě a vždy dobře pomůže od potíží

Pan doktor je k pacientům vždy ochotný a hodně toho ví. Vždy se snaží pomoci a má lidský přístup.

MUDr. Marcel Weiss je jedničkou v oboru.

Po stránce odborné jsou jeho znalosti na poli medicíny co do šíře i hloubky hodny obdivu a vzorem pro ostatní praktické lékaře i specialisty.

Je jedním z mála osvícených lékařů, kteří jsou otevřeni novým poznatkům současného výzkumu a to nejen v České republice, ale celosvětově. Celoživotní vzdělávání je pro něj přirozenou součástí profesní praxe a východiskem jeho vysoce nadstandardní odborné úrovně.

Rovněž po stránce osobní se řadí svým lidským přístupem k pacientům k absolutní špičce. Se svou zkušenou a vždy ochotnou sestrou tvoří sehraný tým, do jehož rukou se bez obav může odevzdat každý pacient.

Vladimír Těthal

Doporučji stále zvedá své kvality.