MUDr. Magdalena Juříčková Zmrhalová

Diabetolog, Internista Více

Jihlava 1 adresa

11 názor

Adresa

Diabetologická a interní ambululance
Vrchlického 57, Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil

Supr doktorka i sestřička a až zhubnu tak bude spokojená i paní doktorka děkuji za vše Šprynar

J
Ověřený profil

Jsem moc spokojen s paní doktorkou a sestrama.Milá a vstřícná už při vstupu do ordinace,takže člověk jde beze strachu.Myslím,že je to na donesení kytičky a poděkování.Tak i tímto děkuji,že jí mám za ošetřující lékařku.

K
Ověřený profil

Plně souhlasím s kladným hodnocením. K paní doktorce chodím přes 6 let a jsem velice spokojená. Vysvětlí, poradí a má snahu pomoct. Sestřička také velmi milá a ochotná. Rozhodně doporučuji a sama bych neměnila :)


L
Ověřený profil

Sem těhotná a docházím k paní doktorce Zmrhalové. Je přijemná,milá a sestřička to samé...muj 3 lety synek obcas chodí semnou a pani doktorka si s ním povída. Tohle je pani doktorka na svém mistě. Kdyby jich bylo vic takových. Vše vysvětlí a i když maji jen do 12 a vy tam prijdete za 5 min 12,tak vas vezme do ordinace.


Ověřený profil

I já musím přidat velmi kladné hodnocení na paní doktorku i sestřičku. 20 let jsem setrvačností docházel k jiné doktorce, ztrácel jsem spoustu času čekáním na audienci...
Zde jsme vcelku rovnocenní partneři na diskuzi o nemoci, větší snaha o aplikaci nových léčebných metod, nejdéle jsem zatím čekal oproti domluvenému termínu 10 minut, prevence doprovodných onemocnění...
Doporučuji, jsem velice spokojen.


Jak paní doktorka,tak sestřička jsou nejenom výtečné odbornice,ale i velice příjemné.Dokážou i psychicky pozvednout vědomí pacienta.v neposlední řadě jsou i velice hezké,což také působí pozitivně v léčebném procesu.


I

Dr.Zmrhalová je úplně úžasná a její setřička nemá chybu! Bála jsem se když jsem šla nedávno poprvé... Nemoc mi určitě pomůže zvládnout nejen jako doktor, ale i jako člověk-včetně sestry! Už dnes vím, že s takovou "posádkou" nemoc zvládnu a to je prvopočátek uspěšné léčby. Chodit s problémem k doktorovi s pocitem strachu a nedůvěry je dnes docela běžné..jsem moc ráda, že existují dnes i takové vyjímky, jako jsou ony dvě!


J

odbornost, vstřícnost, přístup a chování


J

absolutně nejlepší diabetolog,s jakým jsem se setkal.objednací časy jsou spolehlivě dodržovány,trpělivá, ma na pacienta spoustu času striktně vyžaduje dodržování léčby.


Paní doktorka je vzorem odborníka, vždy milá a vstřícná a ochotná poradit a pomoct.Rozhodně doporučuji nejen pacientům ,ale i ostatním lékařům jako vzor.


Došlo k chybě, zkuste to znovu