Magda Kumpová, dermatolog Rokycany

Dermatolog

U nemocnice, Rokycany
Nemocnice Rokycany

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Nemocnice Rokycany Jiný

S pani doktorkou jsem velice spokojena. Lidska, mila, empaticka a zodpovedny pristup k pacientum. Moc mi pomohla s odstranenim bradavic,co jsem mela dva roky zaslapane v chodidle. Dusik i vystrihnuti peclive vykonano. Moc hodna pani doktorka. Bohuzel je skoro vzdy plna cekarna, ale vyplati se pockat.

Umístění: Nemocnice Rokycany Bakteriální zánět kůže, prevence melanomu

Paní doktorka má velmi lidský a přívětivý přístup k pacientům. Je pečlivá a pokud předepíše lék, není to rozhodně zbytečně, člověk ví proč, vše srozumitelně zdůvodní. Snaží se hledat přijatelné řešení i pro pacienta a metody "krajní nouze" (hospitalizace, další vyšetření atd.) volí tehdy, je-li to opravdu nutné a účelné. A hlavně dbá na prevenci...když se k ní jednou dostanete a máte na těle víc pih a známenek, pravidelně Vám je ochotně zkontroluje. Je člověkem na svém místě.

Názor přidán dne 08.03.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Nemocnice Rokycany kožní problémy

Vynikající paní doktorka ,která má srdce pro všechny pacienty.Pečlivá ,nic neponechá náhodě.Moc pomohla i mému strýci panu Utíkalovi .Jsem jí za to moc vděčná .Paní doktorko vřelé díky a přeji mnoho zdraví a ať se vám moc daří .Aksamitová za Zvíkovce

S paní doktorkou skutečně vím, že jsem v rukou odborníka. Je velmi ochotná, vstřícná, pečlivá a jak je zde již několikrát uvedeno...velmi milá. Když něco s kůží, tak jedině sem :))

Jako internista s dlouholetou praxí hodnotím jednoznačně paní doktorku nejen jako výbornou lékařku,ale i člověka s příkladným přístupem k pacientům.

Velmi milá a vstřícná paní doktorka. Pokud si není jistá, pošle pacienta k posouzení panu profesorovi do FN Plzeň a následnému odběru kůže, aby se něco nezanedbalo. Paní doktorku Kumpovou mohu jen doporučit.

Pani doktorka je uplne skvela,skutecny odbornik,profesional a pritom lidska,mila a pratelska.Kdyby takovej byl kazdy lekar tak sem spokojeny.

nej

Kvalitní péče, slušné jednání, jen objednání na určitou hodinu pokulhává.