Adresa

Nemocnice Rokycany
U nemocnice, Rokycany

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Rokycany Jiný

S pani doktorkou jsem velice spokojena. Lidska, mila, empaticka a zodpovedny pristup k pacientum. Moc mi pomohla s odstranenim bradavic,co jsem mela dva roky zaslapane v chodidle. Dusik i vystrihnuti peclive vykonano. Moc hodna pani doktorka. Bohuzel je skoro vzdy plna cekarna, ale vyplati se pockat.

P
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Rokycany Bakteriální zánět kůže, prevence melanomu

Paní doktorka má velmi lidský a přívětivý přístup k pacientům. Je pečlivá a pokud předepíše lék, není to rozhodně zbytečně, člověk ví proč, vše srozumitelně zdůvodní. Snaží se hledat přijatelné řešení i pro pacienta a metody "krajní nouze" (hospitalizace, další vyšetření atd.) volí tehdy, je-li to opravdu nutné a účelné. A hlavně dbá na prevenci...když se k ní jednou dostanete a máte na těle víc pih a známenek, pravidelně Vám je ochotně zkontroluje. Je člověkem na svém místě.

N
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Rokycany kožní problémy

Vynikající paní doktorka ,která má srdce pro všechny pacienty.Pečlivá ,nic neponechá náhodě.Moc pomohla i mému strýci panu Utíkalovi .Jsem jí za to moc vděčná .Paní doktorko vřelé díky a přeji mnoho zdraví a ať se vám moc daří .Aksamitová za Zvíkovce

P
Ověřený profil

S paní doktorkou skutečně vím, že jsem v rukou odborníka. Je velmi ochotná, vstřícná, pečlivá a jak je zde již několikrát uvedeno...velmi milá. Když něco s kůží, tak jedině sem :))

M
Ověřený profil

Jako internista s dlouholetou praxí hodnotím jednoznačně paní doktorku nejen jako výbornou lékařku,ale i člověka s příkladným přístupem k pacientům.

H
Ověřený profil

Velmi milá a vstřícná paní doktorka. Pokud si není jistá, pošle pacienta k posouzení panu profesorovi do FN Plzeň a následnému odběru kůže, aby se něco nezanedbalo. Paní doktorku Kumpovou mohu jen doporučit.

Ověřený profil

Pani doktorka je uplne skvela,skutecny odbornik,profesional a pritom lidska,mila a pratelska.Kdyby takovej byl kazdy lekar tak sem spokojeny.

nej

Ověřený profil

Kvalitní péče, slušné jednání, jen objednání na určitou hodinu pokulhává.

Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojena, ale bohužel ty čekací doby jsou u kožních lékařů všeobecně opravdu problém. Ještě ke všemu nemá sestru...Nicméně mám vždy pocit, že se venuje pouze mému problému a bere mne jako člověka a ne jen položku na výplatní pásce zdravotní pojišťovny.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti