Umístění: Nemocnice Rokycany kožní problémy

Vynikající paní doktorka ,která má srdce pro všechny pacienty.Pečlivá ,nic neponechá náhodě.Moc pomohla i mému strýci panu Utíkalovi .Jsem jí za to moc vděčná .Paní doktorko vřelé díky a přeji mnoho zdraví a ať se vám moc daří .Aksamitová za Zvíkovce

U nemocnice, Rokycany
Nemocnice Rokycany (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Nemocnice Rokycany Podezreni na genitalni bradavici

Pani doktorka sice je mila, ale podle me ma tendenci vse hned vypalovat. Kdyz jsem tam sla s podezrenim na genitalni bradavicku VNE, pouzila tekuty dusik dovnitr a to i presto, ze jsem ji predtim na fotce ukazala, jake misto mam na mysli, protoze to bylo opravdu malicke a okem sotva videt (lupou ano, ale tu nepouzila). Nasledne se mi z tohoto zasaha rozvinuly kvasinky v plne parade. Na lupy mi dala kortikoidni pripravek. Nakonec jsem si je vylecila sama mazanim kokosovym olejem a kapanim fytomineralů. S utvarem pod okem me hnala na vyriznuti na ocni a svete, div se! Take se mi to povedlo vylecit presne do mesice - pitim ostropestrecoveho oleje a potiranim bylinkovymi kapkami. Uz je to nekolik mesicu a utvar se znovu neobjevil. Takze nedoporucuji.

Umístění: Nemocnice Rokycany kožní problémy

S paní doktorkou skutečně vím, že jsem v rukou odborníka. Je velmi ochotná, vstřícná, pečlivá a jak je zde již několikrát uvedeno...velmi milá. Když něco s kůží, tak jedině sem :))

Jako internista s dlouholetou praxí hodnotím jednoznačně paní doktorku nejen jako výbornou lékařku,ale i člověka s příkladným přístupem k pacientům.

Velmi milá a vstřícná paní doktorka. Pokud si není jistá, pošle pacienta k posouzení panu profesorovi do FN Plzeň a následnému odběru kůže, aby se něco nezanedbalo. Paní doktorku Kumpovou mohu jen doporučit.

Pani doktorka je uplne skvela,skutecny odbornik,profesional a pritom lidska,mila a pratelska.Kdyby takovej byl kazdy lekar tak sem spokojeny.

nej

Kvalitní péče, slušné jednání, jen objednání na určitou hodinu pokulhává.

S paní doktorkou jsem velmi spokojena, ale bohužel ty čekací doby jsou u kožních lékařů všeobecně opravdu problém. Ještě ke všemu nemá sestru...Nicméně mám vždy pocit, že se venuje pouze mému problému a bere mne jako člověka a ne jen položku na výplatní pásce zdravotní pojišťovny.

Moc zkušeností s jinými kožními specialisty nemám, za to s paní doktorkou ano. Patří k těm doktorům, kteří vědí co dělají, ač některé metody nám laikům mohou přijít nemožné nebo nesmyslné. Její přístup je přátelský a přece profesionální, umí doporučit levnější alternativy léčby - není zřejmě zaplaťpánbůh podmazaná farmaceutickými firmami a tak i v tomto ohledu má obrovské plus. Mohu jen doporučit. Jedna nevýhoda tady ovšem je - zatím se mi nestalo, že bych nemusel (i přes to, že jsem byl objednán) čekat méně než dvě a půl hodiny v čekárně.

Umístění: Nemocnice Rokycany Podezreni na genitalni bradavici

nej

Kvalitní péče, slušné jednání, jen objednání na určitou hodinu pokulhává.