Praktický lékař pro dospělé
Temenická 92, Šumperk

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Velmi ochotná,vždy poradí,vysvětlí.Je prostě nejlepší.A i v situaci,kdy jste nemocný,tak dokáže ,,pohladit duši"

Úžasná doktorka, opravdu jsem vděčná za to, že ji mám. Vždy pomůže, poradí a hlavně hned necpe všelijaké drahé léky.

Je tady málo hvězdiček :-). Paní doktorka je opravdu velice výborná, rozumí svému povolání, umí jednat s lidmi a i v nejtěžších chvílích pro člověka pomůže trochou psychologie, vstřícného jednání a max. starostí o pacienta i po strance lidskosti. Nejlepší lékař v okolí...

Nedá se napsat nic jiného než to, že je fakt dobrá. Nenechá člověka piplat se ve svém "neštěstí" z toho, že onemocněl, vždycky k němu promluví jako rovný s rovným a dokáže ono "neštěstí" rozpustit. Navíc je nakloněná i homeopatii, takže lidé, kteří k ní inklinují u ní mají taky dveře otevřené. Nevnucuje nikomu nic, jen, když je to opravdu nutné. Všechno ostatní jsou pouze rady a doporučení, které ale dokáže říct tak obratně, že člověk stejně nakluše do lékárny a udělá to, co od ní slyšel. Zatím mi vždycky pomohla, ať jsem za ní přišla s čímkoliv. A hodně mě teď mrzí, že od ní odcházím - stěhuju se do jiného města a dojíždění by bylo hodně nepraktické. Snad najdu někoho podobného i tam u nás .... Magdu Halamovou opravdu doporučuji všem.

Za lékaře takového kalibru, jako je paní Mudr. Halamová, mluví její činy a nepotřebuje jinou reklamu. Za sebe: Vážím si toho, že jsem její pacientka a děkuji za její vždy příjemné a vstřícné vystupování.

super

Velice příjemná a ochotná lékařka,Vždy najde vhodnou alternativu léčby( velice mi pomohla jak fyzicky tak psychicky,,,)

doporučuji

Profesionální doktorka

Paní doktorka je prostě nejlepšííííííííííííííí