Mach Matiašovic, veterinář Rosice

MVDr. Mach Matiašovic

Veterinář

4 názory

Uložit


Adresa

Zbýšovská 886, Rosice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
4 názory

F
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

s panem Machem jsme velmi spokojen,ockuje mi psa i kastroval kocky, ceny mirne , znam uz velmi dlouho ,vic vic 20 let.


I
Ověřeny pacient

Já taky mám s oběma pány veterináři dobré zkušenosti, ke zvířatům (psům) jsou velmi vstřícní a chovají se profesionálně a odpovídajícně nutnosti zákroků, od očkování i po nějaká vážnější onemocnění. Měla jsem zkušenost i s jistou MVDr. Packovou a s MVDr. Žaludem, ale byly v obou případech mnohem horší, proto radši dojíždím do Rosic, kde jsme i se psy spokojení.
Iva P.


P
Ověřeny pacient

Když jsem četl hodnocení paní Rozmahelové, tak jsem měl pocit, že já chodím úplně k jinému veterináři, než ona popisuje. V té ordinaci se totiž střídají dva veterináři a osobní zkušenost mám pouze s panem Machem. Je velice vstřícný, poradí i po telefonu a netahá z lidí peníze za každou cenu. Ke svým "pacientům" je velice příjemný a během očkování si s nimi povídá a hladí je ... Prostě myslím, že svoji práci dělá s láskou. S druhým panem veterinářem jsem mluvil právě dnes po telefonu a i on mi poradil co mám dělat. Možná není až tak vlídný, jako pan Mach, ale nemohu to objektivně posoudit. Každopádně jsem se dozvěděl to co jsem potřeboval a za to mu děkuji.
Byl bych nerad, aby pan veterinář Mach byl nespravedlivě osočován. Možná by bylo dobré upřesnit jméno veterináře, který takto s výše uvedenou paní jednal. Já osobně nevěřím, že to byl právě ten, kterého tu bráním. Nemohu dát status Velmi dobrý, protože jsem naštěstí ještě nemusel podstoupit s psama žádné složitější zákroky a tudíž nejsem schopen posoudit i toto.
Já osobně, pokud jde o normální věci, jako je např. očkování, rozhodně doporučuji, protože cenově je to úplně jinde než na nějakých super ordinacích, kde vám budou nutit vše možné a taky vám pak vše řádně zkasírují. Myslím, že i když jeho ordinace je spíše skromná, než luxusní, tak i přesto dokáže i operační zákrok udělat dobře.


R
Ověřeny pacient

Škoda za vyhodnocení-velmi slabý-hodilo by se sem nejhorší veterinář pod sluncem!!! Jeho arogance dosahuje velikosti vesmíru. Na pevné lince má uvedené dvě čísla na pohotovost, ale po zavolání dostanete takovou spršku nadávek, že jdou slyšet na metr daleko od telefonu. Neochotný, arogatní, nulový přístup ke zvířeti a k majiteli zvířete. Potřebovali jsme uspat našeho osmnáctiletého pejska, který umíral a měl velké bolesti, ale bohužel byla sněhová kalamita a naše veterinářka byla nedostupná.
Známé, která měla nemocného psa (voříška), oznámil, co ho tahá vůbec do ordinace, že ho měla vyhodit někde pod stromem. Ale díky jeho takzvanému !! chování jsme objevili perfektní paní doktorku, která zastoupila naši veterinářku Takže tímto děkuji aspoň za to, že náš miláček umřel u citlivého veterináře.
Nedoporučuji, naschle Rozmahelová a spol.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti