MUDr. Lýdia Slaninová

Pediatr Více

Moravský Písek 1 adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
Sportovní 244, Moravský Písek

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku znám osobně a obě moje děti ji navštvují i v ordinaci. Neznám zkušenější, ochotnější a hodnější doktorku. Vždy když jsme něco potřebovali, tak byla nablízku.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Je to vyborna lekarka, vzdy nam pomohla. Chodila jsem k ni jako dite a ted k ni chodi i me deti. Jsme spojojeni s peci po vsech strankach.

Paní doktorku nemám ráda. Od doby, co jsem dovršila věku 15ti let se jen obekovala. Při každé návštěvě mi tvrdila že jsem zdravá a pokud se něco pokazí, mám přijít následující den, nedej bůh na konci týdne. Díky jejímu řešení mých problémů jsem chodila opakovaně každý měsíc se stejným problém vždy během hormonálních změn. Jednou mi to nedalo a tak jsem navštívila pana doktora Hálku, od jeho návštěvy jsem byla s tímhle problémem jen jednou. Ptal se co mi je, od kdy mě to bolí, jestli nevím z čeho mě to bolí. Po dnešní návštěvě paní doktorky Slaninové (mám již 18 let), kdy jsem 15 minut seděla v čekárně a těsně před odchodem si mě zavolala do ordinace s tím, že mám jen obyčejnou vyrážku z ložního prádla, jsem se rozhodla okamžitě přejít k panu Hálkovi s tím, že tahle paní zbožňuje jen děti a ne dospívající.

Paní doktorka je úúúúžasná.Je vstřícná a milá k dětem.A zastupující sestřičku milují teenageři....jen si bohužel nemůžu vspomenout jak se jmenuje.Škoda.Jsou obě opravdu super....jen doporučuji.

Vždy mi pomohla a měla jsem jí ráda

Paní doktorka nám vždy vyšla vstříc a má pozitivní vztah k dětem a to hlavně k teenagerům,své práci rozumí.

Moc hodná a příjemná lékařka