Luňák František, veterinář Staré Město

MVDr. Luňák František

Veterinář

6 názorů

Uložit


Adresa

Zerzavice 1933, Staré Město
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
6 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Veliká spokojenost. Človek může prijet kdykoliv bez objednaní. Vždy se nám někdo věnoval. Je vidět kladný vztah ke zvířatům. Příjemní, ochotní doktoři. Všem vřele doporučuji. Za nás 5*????


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Já jsem s veterinou ve starém městě spokojená, vlídný přístup, vysvětleni zákroku či nemoci profesionální. Už jsem také prošla par veterin a můžu vám říct, že peníze chtějí všude a hned a ještě třeba pejska ani neviděli. Tady jak jsem si všimla jde nastavit i splátkový kalendář....


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Moje zkušenosti s panem doktorem jsou jen ty nejlepší: krásný přístup, odborný výklad, moc mému jedenáctilétému NF psovi pomohl, takže vždy budu ráda vážit cestu skoro 100km.


O
Ověřeny pacient

Tuto veterinární ordinaci určitě nedoporučuji ani svému nepříteli. Pan Luňák by si neměl říkat ani lékař, protože na prvním místě je jen výdělek a až pak zvíře. Máme doma několik zvířátek a zkoušeli sme i jiné lékaře v dané ordinaci, ale profesionální přístup nebyl u žádného. Pan Luňák léčil, i když nemusel a do našeho pejska cpal zbytečné léky, dělal opakovaně bolestivé zákroky a neustále si nás volal na kontroly, po pár týdnech, kdy mi tvrdil, že se stav nezlepšil, jsem šla na konzultaci ke dvěma jiným veterinářům a oba mi řekli, že náš pejsek je naprosto v pořádku. V mém okolí je více lidí s podobným ,,zážitkem,,. Takže rozhodně již nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Bohužel pan doktor Lunák mě hodne zklamal, ac jsem vzdy rikala, ze je to nejlepsi veterinar v okoli. Jakmile zacal mit svoji zabehnutou praxi ve Starem Meste, stal se z nej naprosty ignorant.
Vse dovrsila jeho sestricka, kdyz jsme se s nasi fenkou chteli objednat v sobotu na vysetreni, protoze nam to proste jinak nevyhovovalo casove... Dotycna slecna, ci pani nam tedy oznamila, ze pan doktor prece nepojede kvuli jednomu psovi a ze mame jit na veterinu nekam jinam... No, tak jsme ji poslechli a od te doby k nemu ani neparli... Skoda tak dobreho profesionala....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Profesionál, pěkný přístup jak k pacientům tak k jejich "lidem".


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti