Zerzavice 1933, Staré Město

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace

Veliká spokojenost. Človek může prijet kdykoliv bez objednaní. Vždy se nám někdo věnoval. Je vidět kladný vztah ke zvířatům. Příjemní, ochotní doktoři. Všem vřele doporučuji. Za nás 5*????

Umístění: Ordinace

Já jsem s veterinou ve starém městě spokojená, vlídný přístup, vysvětleni zákroku či nemoci profesionální. Už jsem také prošla par veterin a můžu vám říct, že peníze chtějí všude a hned a ještě třeba pejska ani neviděli. Tady jak jsem si všimla jde nastavit i splátkový kalendář....

Umístění: Ordinace

Moje zkušenosti s panem doktorem jsou jen ty nejlepší: krásný přístup, odborný výklad, moc mému jedenáctilétému NF psovi pomohl, takže vždy budu ráda vážit cestu skoro 100km.

Tuto veterinární ordinaci určitě nedoporučuji ani svému nepříteli. Pan Luňák by si neměl říkat ani lékař, protože na prvním místě je jen výdělek a až pak zvíře. Máme doma několik zvířátek a zkoušeli sme i jiné lékaře v dané ordinaci, ale profesionální přístup nebyl u žádného. Pan Luňák léčil, i když nemusel a do našeho pejska cpal zbytečné léky, dělal opakovaně bolestivé zákroky a neustále si nás volal na kontroly, po pár týdnech, kdy mi tvrdil, že se stav nezlepšil, jsem šla na konzultaci ke dvěma jiným veterinářům a oba mi řekli, že náš pejsek je naprosto v pořádku. V mém okolí je více lidí s podobným ,,zážitkem,,. Takže rozhodně již nikdy více.

Bohužel pan doktor Lunák mě hodne zklamal, ac jsem vzdy rikala, ze je to nejlepsi veterinar v okoli. Jakmile zacal mit svoji zabehnutou praxi ve Starem Meste, stal se z nej naprosty ignorant.
Vse dovrsila jeho sestricka, kdyz jsme se s nasi fenkou chteli objednat v sobotu na vysetreni, protoze nam to proste jinak nevyhovovalo casove... Dotycna slecna, ci pani nam tedy oznamila, ze pan doktor prece nepojede kvuli jednomu psovi a ze mame jit na veterinu nekam jinam... No, tak jsme ji poslechli a od te doby k nemu ani neparli... Skoda tak dobreho profesionala....

Profesionál, pěkný přístup jak k pacientům tak k jejich "lidem".