Nejčastěji hledané služby

Umístění: Městská nemocnice Čáslav Jiný

Milý pan doktor neustále se vzdělavající, má

laskavý přístup k pacientkám, vysvětlí a navrhne řešení a možnosti. Dodržuje čas
objednání. Krásné prostředí i systém objednávání. Šetrné vyšetření.

Umístění: Městská nemocnice Čáslav gynekologické vyšetření

Pan doktor je mily a vse vysvetli,krasne se usmiva a čiší z nej pohoda a klid.A tak by to melo byt u vsech.

Pan doktor Tichý, mi byl přidělen na ambulanci, protože na klinice, kam běžně chodím, můj stávající lékař bohužel nebyl přítomen. Řešila jsem akutní zánět močového měříce. Rozhovor sice probíhal telefonicky, ale nemění to nic na tom, že se nezajímal, jak dlouho mám problém, jaké mám příznaky a zda na to netrpím opakovaně a už vůbec mě nepozval na prohlídku a vše uzavřel tím, že se to neléčí pomocí antibiotik, ale pouze mannosou a čaji. Mannosu a urologické čaje jsem zkoušela několik dní, nicméně po zhoršení stavu- kdy se mi v moči objevila krev jsem se rozhodla vyhledat odbornou pomoct. Zavolat na gynekologii mi přišlo jako rychlé řešení, neboť můj praktický lékař aktuálně neordinuje, je daleko a záskok v pátek má otevřeno pouze do 12 a vyhledávat nemocnice se mi kvůli přetíženému stavu nechtělo. U jiného lékaře mi samozřejmě byla diagnostikována uroinfekce a byla mi předepsána atb na 7 dní. Stojím za tímto názorem, že mě jako lékař osobně zklamal. Očekávala bych od ženského lékaře na skvělé klinice (Gyncentrum Praha) více empatie.

Umístění: jiné místo

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé a velmi mne překvapil svým přístupem - okamžitě si získal mou důvěru a ráda zůstanu jeho pacientkou.

Umístění: Městská nemocnice Čáslav

Pan doktor Tichý je můj gynekolog, jednou mě rodil a po druhé byl císař, byl tam neustále se mnou měl noční před dnem D. :D porod úžasný zážitek kupodivu sem se přez bolesti i nasmála.. :) u císaře si po noční počkal na mé výsledky a jak to dopadlo aby zavolal manželovi.. úžasně se stará, je milý a pozorný, a ten jeho úsměv:) hned rozzaří den :) a i manžel si ho chválí ???????? u porodu byl moc spokojený..

Umístění: Městská nemocnice Čáslav přirozený porod

Pan doktor Tichý je ten nejlepší gynekolog a porodník široko daleko! Je opravdu kultivovaný, milý, profesionální a zároveň ohleduplný. Na prohlídkách vše krásně vysvětlí a uklidní. U porodu jsem mu stoprocentně důvěřovala a díky jeho povzbuzení a radám jsem to zvládla. Následná poporodní péče taky na jedničku, nechtěl nic zanedbat, protože jsem měla poměrně náročné šití.
Můžu jen doporučit!
Bonusem je, že se na něj i hezky kouká:-)