Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

kpt.Jaroše 2000, Tábor
nemocnice Tábor - gastroenterologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: nemocnice Tábor - gastroenterologická ambulance Jiný

Byla jsem tento týden hospitalizována v jiné nemocnici než v NT,potřebovala jsem ale akutně vyšetření,které tam nemohli provést z důvodu nedostatku personálu.Pan doktor byl tak skvělý,že souhlasil s okamžitým převozem do NT,kde díky němu jsem absolvovala jinak nepřijemne vyštřeni a následné ERCP naprosto v pohodě. Chtěla bych jemu a sestrám v jeho týmu moc poděkovat za jejich laskavý a profesionálni přístup.Pan doktor má můj obdiv! DÍKY

M
Umístění: nemocnice Tábor - gastroenterologická ambulance Jiný

Léčím se u pana doktora. Příjemný, lidský přístup. Vše vysvětlí, má snahu pomoci. Jsem hrozně rád, že se léčím právě u něho. V jeho přítomnosti nemám tak velký strach z vyšetření. DOPORUČUJI !!!

L
Umístění: nemocnice Tábor - gastroenterologická ambulance Jiný

Pan doktor je velice ochotný a snaží se pomoc. Můžete mu kdykoli zavolat a on vám poradí, nebo si na vás udělá čas.

T
Ověřeny pacient

Skvělý lékař, který mi pomohl s chronickými střevními obtížemi. Vřele doporučuji. Má vřelý přístup a skutečně se snaží, jak to jen jde.

Ověřeny pacient

Je to dobrý lekář. Poradí ti . A hlavně vám i pomuze .Když ,sám neví co je s vami tak te doporučí dál. Šikovnej internista.

M
Ověřeny pacient

U pana doktora se léčím od roku 2007, kdy mi diagnostikoval Crohnovu chorobu. Je velmi milý, hodný, vždy dokáže poradit, pomoci. Nemá problém s tím poslat pacienta na vyšší pracoviště, pokud nemůže pomoci sám. Je to odborník na pravém místě s velmi lidským přístupem ! Mohu jen doporučit!

M
Ověřeny pacient

Dnes jsem u pana doktora podstoupila gastro a díky jeho šikovnosti to bylo snesitelné.Je to velice hodný lékař, mohu jen doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti