Ordinace praktického lékaře
č.d. 8, Rožná

Ordinace praktického lékaře
Otakara Ševčíka 1030, Písek

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

S prací pana doktora Lukáše jsem byla vždycky maximálně spokojená. Nad ničím nemávne rukou, vše prověří. Je pečlivý. Rozhodně měnit nebudu...

Nejsem sice pacientkou pana doktora Lukáše,ale chodím za ním kvůli mé mamince a vždy mi pan doktor dobře poradí a není pravda ,že pobírá regulační poplatek i za napsání receptu,již několikrát jsem ho žádala o recepty pro svoji maminku a nikdy regul.pop.nechtěl.. Tak si nevymýšlejte.

Velmi mu děkuji za správné stanovení diagnosy a urychlenou léčbu. Jiní lékaři na mě koukali jako na hypochondra (protože dle jejich slov nemůže mladý člověk prý stonat).

pokud se jedná o Mudr. Lukáše ordinace v Písku. Byla jsem tam zatím 2x a musím uznat že jsem byla nad míru spokojná. Pan dr. je opravdu charakterní muž, ochotný, pečlivý. Můžu jen doporučit. Předtím jsem chodila k Mudr. Ratajové a ta všechno odflákla. Byla jsem tam jednou s bolestí krku a kašlem a ani se mi nepodívala do krku a hned mi předepsala léky- promiňte ale to prostě nechápu, no hlavně že jsem čekala v čekárně přes 2 hodiny a hotová jsem byla za 3 minuty. Mudr. Ratajová si tam věčně řešila své soukromé záležitosti a chodila pozdě.

Horšího lékaře jsem asi nepotkala. Pravdou je, že ke specialistům neposílá, vše řeší sám. Pak už ale zbývájí jediní specialisté, kteří doporučení od něj nepotřebují - pohřebáci. Už několik lidí, kteří tu ještě mohli být, takhle skončilo. A pan "doktor" léčí dál a pořád stejně - sám.

V okolí není lepší praktický lékař. Neposílá zbytečně na vyšetření ke specialistům, protože
umí výborně diagnostikovat. Je milý, příjemný, podrobně a trpělivě objasní řešení problému pacientovi.
Na každého si udělá čas a má neuvěřitelné pochopení pro staré lidi. Doporučuji všem tohoto výborného lékaře.

Tento lékař Vás léčí sám,nepošle Vás za žádným specialistou.Žádnou ochotu u něho nevidím.A sestra,která vybírá reg.poplatek za změření tlaku a za napsání receptu(ještě ne pro mě)ve mě moc důvěry spolu s panem doktorem nebudí!!