Vladislavova 2131, Rakovník

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Já jsem s panem Ransdorfem spokojená. Kdykoli jsem k němu s kteroukoli naší fenkou přišla, vždy jsme problém vyřešili a vyléčili bez komplikací. Jedná na rovinu a přímo. U našeho dvanáctiletého kocoura nám rovnou řekl, že ho sice může léčit, vytáhnout z nás pěknou hromádku peněz, ale že stejně déle než půl roku nevydrží a doporučuje nám ho tedy uspat.
Takže za mě ho doporučuji.

Tento pán se neprávem nazývá veterinář, protože lásku a starost o zvířata jsem u něho nenašla, pouze trápení! vezla jsem k tomuto pánovi štěňátko na uspání. Nejdříve mu píchl injekci na uspání, ale nezabrala. Dostal tedy druhou, po které usnul. Následovala uspávací injekce při které do třiceti minut mělo přijít zastavení srdíčka. Počkala jsem tedy v čekárně, aby mohl konstatovat smrt. Malý přesto i po 30 ti minutách dýchal. Dostal tedy podle slov pana Ransdorfa 4x tak velkou dávku, než by takový malý pejsek měl mít a se slovy, že než dojedeme domů pejsek nebude už na živu. Malého jsem si přivezla domů a po 4 hodinách pořád dýchal!!! pan Ransdorf nebral telefon, takže jsme museli hledat jiného veterináře, který by našemu miláčkovi pomohl od trápení. Myslela jsem si, že veterinář ví co dělá a že pejskovi bezbolestně a hlavně rychle dopřeje odchod do psího nebe, bohužel.

nelíbí se mi přístup ke zvířeti a rychlodiagnózy

vcelku hodný člověk