Ludvík Ransdorf, veterinář Rakovník

Ludvík Ransdorf

Uložit

Veterinář Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vladislavova 2131, Rakovník
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

% {number} názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

Já jsem s panem Ransdorfem spokojená. Kdykoli jsem k němu s kteroukoli naší fenkou přišla, vždy jsme problém vyřešili a vyléčili bez komplikací. Jedná na rovinu a přímo. U našeho dvanáctiletého kocoura nám rovnou řekl, že ho sice může léčit, vytáhnout z nás pěknou hromádku peněz, ale že stejně déle než půl roku nevydrží a doporučuje nám ho tedy uspat.
Takže za mě ho doporučuji.


H
Ověřeny pacient

Tento pán se neprávem nazývá veterinář, protože lásku a starost o zvířata jsem u něho nenašla, pouze trápení! vezla jsem k tomuto pánovi štěňátko na uspání. Nejdříve mu píchl injekci na uspání, ale nezabrala. Dostal tedy druhou, po které usnul. Následovala uspávací injekce při které do třiceti minut mělo přijít zastavení srdíčka. Počkala jsem tedy v čekárně, aby mohl konstatovat smrt. Malý přesto i po 30 ti minutách dýchal. Dostal tedy podle slov pana Ransdorfa 4x tak velkou dávku, než by takový malý pejsek měl mít a se slovy, že než dojedeme domů pejsek nebude už na živu. Malého jsem si přivezla domů a po 4 hodinách pořád dýchal!!! pan Ransdorf nebral telefon, takže jsme museli hledat jiného veterináře, který by našemu miláčkovi pomohl od trápení. Myslela jsem si, že veterinář ví co dělá a že pejskovi bezbolestně a hlavně rychle dopřeje odchod do psího nebe, bohužel.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

nelíbí se mi přístup ke zvířeti a rychlodiagnózy

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


vcelku hodný člověk


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti