Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Václavské náměstí 274, Kutná Hora
Ordinace specialisty - oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Paní doktorka sice hodná, ale když přijdete po delší době tak vás řádně sprdne co jste si to dovolili... Což je vlastně dobře :)
Co se týče samotné diagnostiky vad, tam asi problém nebude. Nemyslím, že by mi někdy špatně změřila zrak. Nicméně po konzultaci před laserem mi doporučila nasmlouvanou kliniku Lexum (dostane pak provizi cca 1000 kc/pacienta). To me vcelku mrzi, ze mi nenabidla veskere alternativy a poslala me rovnou na lasik, na ktery jsem nechtel. Informace jsem si pak musel zjistovat sam a jsem se svym rozhodnutim spokojeny. Jinak od zavedeni 30 kc poplatku uz se tam neceka pul dne. Jo a na objednani zapomente - to pani doktorka nevede.

M

Hodná paní doktorka,ale chtělo by to více energie.Když člověku něco je,máte pocit,že jste se něčím provinili. Kdo by taky chodil rád po doktorech.Není to nejhorší,ale bohužel zase tu není žádné pořádné srovnání s konkurencí.

Předepsala mi spravné brýle a vidím dobře na dálku..

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti