Ordinace specialisty - oční
Václavské náměstí 274, Kutná Hora

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka sice hodná, ale když přijdete po delší době tak vás řádně sprdne co jste si to dovolili... Což je vlastně dobře :)
Co se týče samotné diagnostiky vad, tam asi problém nebude. Nemyslím, že by mi někdy špatně změřila zrak. Nicméně po konzultaci před laserem mi doporučila nasmlouvanou kliniku Lexum (dostane pak provizi cca 1000 kc/pacienta). To me vcelku mrzi, ze mi nenabidla veskere alternativy a poslala me rovnou na lasik, na ktery jsem nechtel. Informace jsem si pak musel zjistovat sam a jsem se svym rozhodnutim spokojeny. Jinak od zavedeni 30 kc poplatku uz se tam neceka pul dne. Jo a na objednani zapomente - to pani doktorka nevede.

Hodná paní doktorka,ale chtělo by to více energie.Když člověku něco je,máte pocit,že jste se něčím provinili. Kdo by taky chodil rád po doktorech.Není to nejhorší,ale bohužel zase tu není žádné pořádné srovnání s konkurencí.

Předepsala mi spravné brýle a vidím dobře na dálku..