Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny
Chirurgie SEVER s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
14 názorů

V
Umístění: Chirurgie SEVER s.r.o. Jiný

Velmi špatná zkušenost, vyšetření nula, pouze konstatování, že jsem v pořádku. A to paní doktorka zvládla od stolu. Přišla jsem s bolestmi v nártu, neschopná bezbolestně doslapnout. Rentgen byl čistý a to bylo veškeré vyšetření. Na nohu se nepodivala, neprohmatala, nic. Pouze konstatovala, že nepatřím sem, ale na ortopedii. Zánět šlach vyloučila taky bez omaku a od stolu. Ve zprávě napsáno, že bolestivost nad slachami není, ale jak to paní doktorka zjistila, je mi záhadou. Absolutně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Jako takhle laxní paní doktorku sem v životě neviděla. Pořád seděla u pc, skoro se mi na popáleninu nepodívala. Mimochodem to byla popálenina II. stupně o velikosti 7x5 cm, po které mám jizvu na ruce
do konce života. A tato doktorka mi po 2 dnech řekla, že už je to v pořádku- zhojeno. Kdybych nenavštívila jiného chirurga, tak mám jizvu ještě větší.... Opravdu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem šla se strachem, ale doktorka naprosto dobře ošetřila a byla i příjemná. Sestřička taky dobrá.


P
Ověřeny pacient

Přibouchla jsem si prst do dveří auta, hrozná bolest, fialový nehet. Od stolu se paní doktorka ptala, sestřička zkoumala prst z dálky, že je modřina a pošlou na rtg. Prst naštěstí není zlomený, což mi dr. opět sdělila od stolu, poté asi z metru zhodnotila, že dají obvaz a ledovat, dvakrát se ptaly, jestli je to levý palec a hned po mém upřesnění zjišťovaly, že pravý. Přesto jsem poté doma zjistila, že mám ve zprávě psáno levý... Při obvazování prstu mi sestra necitlivě rumplovala prstem a ani moje opakované auuuu ji neoblomilo, aby mi s ním při zavazování stále hýbala. Když jsem se zeptala, jestli mám přijít na kontrolu kvůli pojistce, tak mi dr. sdělila, že to u obvodního a pak dost s výsměchem, že můžu klidně i k nim, jestli chci čekat celý den. Jsem ráda, že se mi nestalo nic horšího a prst už naštěstí tolik nebolí, ale příště půjdu radši jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Dobrý den, ráda bych paní doktorce poděkovala za perfektní výkon a skvělé chování.
Musím říci, že v dnešní době se člověk jen málokdy setká s někým takovým. Udělala na mě obrovský dojem. Je starostlivá, vše vysvětlí, je z ní cítit zájem. Sestřička rovněž velice příjemná. Věřte mi, že ač mám z lékařů strach, tady veškeré obavy a nejistoty opadnou. Bohužel je takových lékařů stále méně. Inu zlatá stará škola. Ráda doporučuji.


Ověřeny pacient

Byl jsem u této lékařky poprvé ale jak píšou ostatní skutečně velmi příjemné klidné a vstřícné jednání jak s paní doktorkou tak i se sestrou.
Od této ordinace by se měli učit ostatní lékaři jak jednat s pacienty, cítil jsem se jako doma je to snad poprvé co jsem si nepřipadal jako jen nějaké pořadové číslo.

S klidným svědomým mohu všem jen dporučit jsou to jedničky a profesionálky!


Velmi schopná a profesionální, lidský přístup, vše předem podrobně vysvětlí, v průběhu výkonu se průběžně zajímá o pocity pacienta, sestra velmi příjemná, výrazně doporučuji všem.


výborná


Byl jsem na odstranění pih u paní doktorky Sýkorové. Neznal jsem v ČB žádného chirurga a paní doktorku mi doporučila známá, že prý je výborná a dbá i na kosmetický vzhled po zákroku. A měla pravdu, s paní doktorkou jsem byl moc spokojen. Je opravdu profesionálka, vše mi před zákrokem vysvětlila, dávala pozor, jestli mi zabrala injekce na umrtvení a zákrok provedla výborně. Navíc je velmi citlivá a milá. Je sice starší, ale to vůbec nevadí. Jestli hledáte nejlepšího chirurga s citlivým přístupem, tak vám paní doktorku vřele doporučuji. Sestřička byla na mne taky moc milá.


Maximálně profesionální přístup! Před drobným chirurgickým zákrokem jsem před paní doktorkou řekl z legrace, že nevím, jestli to zvládnu :)) Místo, aby se mi vysmála, se mě několikrát zeptala, během zákroku, jestli je vše v pořádku a jak se cítím. O jejím "lidském" přístupu by tedy bylo zbytečné se rozepisovat. Je to skvělý člověk na svém místě!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti