Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Chirurgie SEVER s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgie SEVER s.r.o. Jiný

Velmi špatná zkušenost, vyšetření nula, pouze konstatování, že jsem v pořádku. A to paní doktorka zvládla od stolu. Přišla jsem s bolestmi v nártu, neschopná bezbolestně doslapnout. Rentgen byl čistý a to bylo veškeré vyšetření. Na nohu se nepodivala, neprohmatala, nic. Pouze konstatovala, že nepatřím sem, ale na ortopedii. Zánět šlach vyloučila taky bez omaku a od stolu. Ve zprávě napsáno, že bolestivost nad slachami není, ale jak to paní doktorka zjistila, je mi záhadou. Absolutně nedoporučuji.

Jako takhle laxní paní doktorku sem v životě neviděla. Pořád seděla u pc, skoro se mi na popáleninu nepodívala. Mimochodem to byla popálenina II. stupně o velikosti 7x5 cm, po které mám jizvu na ruce
do konce života. A tato doktorka mi po 2 dnech řekla, že už je to v pořádku- zhojeno. Kdybych nenavštívila jiného chirurga, tak mám jizvu ještě větší.... Opravdu nedoporučuji.

K paní doktorce jsem šla se strachem, ale doktorka naprosto dobře ošetřila a byla i příjemná. Sestřička taky dobrá.

Přibouchla jsem si prst do dveří auta, hrozná bolest, fialový nehet. Od stolu se paní doktorka ptala, sestřička zkoumala prst z dálky, že je modřina a pošlou na rtg. Prst naštěstí není zlomený, což mi dr. opět sdělila od stolu, poté asi z metru zhodnotila, že dají obvaz a ledovat, dvakrát se ptaly, jestli je to levý palec a hned po mém upřesnění zjišťovaly, že pravý. Přesto jsem poté doma zjistila, že mám ve zprávě psáno levý... Při obvazování prstu mi sestra necitlivě rumplovala prstem a ani moje opakované auuuu ji neoblomilo, aby mi s ním při zavazování stále hýbala. Když jsem se zeptala, jestli mám přijít na kontrolu kvůli pojistce, tak mi dr. sdělila, že to u obvodního a pak dost s výsměchem, že můžu klidně i k nim, jestli chci čekat celý den. Jsem ráda, že se mi nestalo nic horšího a prst už naštěstí tolik nebolí, ale příště půjdu radši jinam.

Dobrý den, ráda bych paní doktorce poděkovala za perfektní výkon a skvělé chování.
Musím říci, že v dnešní době se člověk jen málokdy setká s někým takovým. Udělala na mě obrovský dojem. Je starostlivá, vše vysvětlí, je z ní cítit zájem. Sestřička rovněž velice příjemná. Věřte mi, že ač mám z lékařů strach, tady veškeré obavy a nejistoty opadnou. Bohužel je takových lékařů stále méně. Inu zlatá stará škola. Ráda doporučuji.

Byl jsem u této lékařky poprvé ale jak píšou ostatní skutečně velmi příjemné klidné a vstřícné jednání jak s paní doktorkou tak i se sestrou.
Od této ordinace by se měli učit ostatní lékaři jak jednat s pacienty, cítil jsem se jako doma je to snad poprvé co jsem si nepřipadal jako jen nějaké pořadové číslo.

S klidným svědomým mohu všem jen dporučit jsou to jedničky a profesionálky!

Velmi schopná a profesionální, lidský přístup, vše předem podrobně vysvětlí, v průběhu výkonu se průběžně zajímá o pocity pacienta, sestra velmi příjemná, výrazně doporučuji všem.

výborná

Byl jsem na odstranění pih u paní doktorky Sýkorové. Neznal jsem v ČB žádného chirurga a paní doktorku mi doporučila známá, že prý je výborná a dbá i na kosmetický vzhled po zákroku. A měla pravdu, s paní doktorkou jsem byl moc spokojen. Je opravdu profesionálka, vše mi před zákrokem vysvětlila, dávala pozor, jestli mi zabrala injekce na umrtvení a zákrok provedla výborně. Navíc je velmi citlivá a milá. Je sice starší, ale to vůbec nevadí. Jestli hledáte nejlepšího chirurga s citlivým přístupem, tak vám paní doktorku vřele doporučuji. Sestřička byla na mne taky moc milá.

Maximálně profesionální přístup! Před drobným chirurgickým zákrokem jsem před paní doktorkou řekl z legrace, že nevím, jestli to zvládnu :)) Místo, aby se mi vysmála, se mě několikrát zeptala, během zákroku, jestli je vše v pořádku a jak se cítím. O jejím "lidském" přístupu by tedy bylo zbytečné se rozepisovat. Je to skvělý člověk na svém místě!