Praktický lékař gynekolog
Hlavní 34, Žulová

Já mám hrůzné zkušenosti s touto paní. Když jsem za ní přišla v 7. měsíci těhotenství, kdy jsem měla bolesti,
aby mi pomohla, řekla mi větu , kterou v životě nezapomenu. "Dojděte si do nemocnice na potrat ! " Svědkem byla sestra, přivolala sanitku a zachránila mě i mého syna. Tato paní (není u mě doktorka), by pomohla všem, kdyby neordinovala !

Mám pocit, že si ty dobré reference píše sama paní doktorka. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Lidé v mém okolí od ní odešli, protože nebyli spokojeni. I já jsem odešla, poslední kapka bylo když mě prohlížela (nebudu psát podrbonosti) a mezi tím brala hovory.
Nemluvím ani o zanedbání nemoci, nepříjemném chování a ordinaci, navíc čekající musí vyslechnot (ač nechtějí) problémy vyšetřovaného.

Paní doktorka je velmi rposfesionální a má k pacientkách dobrý přístup. Potřebné informace pečlivě a odborně vysvětlí. Jsem s ní spokojená a mohu opravdu jen doporučit.

paní doktorka je velmi příjemná a milá,ale je staršího data a profesionalita se zužuje pouze na napsání receptu na antikoncepci,spoustu věcí zanedbává.Po dlouhých gyn. problémech jsem raději přešla k jinému.A problémy jsou tatam

velmi doporučuji

Vysoce profesionální, ale lidský přístup.
Velmi pečlivá,vše co doporučí,pomůže.
Poradí i v případě jiných zdravotních problémů.
Jste pro ní opravdu pacientem,od této paní doktorky
odcházite s pocitem,že pro vás udělala vše.
Sestřička je velice milá a ochotná a usměvavá.
Tuto ordinaci navštěvuji pravidelně - není to jednorázová
zkušenost,proto nelze jinak, než doporučit.