Ludmila Kubínová, zubař

MUDr. Ludmila Kubínová

zubař

Loučka
Loučka 239

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Č

Výborný přístup k pacientům, velmi příjemná, komunikativní, hodná. Skvělá, zkušená zubařka. Chodíme celá rodina a jsme velice spokojení.

Paní Kubínová je suprová:-) Velice milá a profesionální.Chodila jsem k ní od mala,bohužel jsem se odstěhovala a tudíž jsem musela hledat jinde.Za to teď mám samé negativní zkušenosti co se týká zubařů a tak o to více vzpomínám na p.Kubínovou..

Je to paní doktorka s velkým D.Super přístup,lidské jednání,profík každým coulem a výsledek její práce-pohádka.

Perfektní paní zubařka, lepší přístup jsem nezažila. Skvělý člověk. Takových je moc moc málo. Dávám to nejvyšší hodnocení.

Neznám v okolí Valašského Meziříčí lepšího stomatologa než je paní doktorka Kubínová a její syn! Vřele doporučuji!

velmi příjemná.

jednička

Paní doktorka je nejlepší ....milá,ochotná profesionálka.Celá rodina se těšíme k zubaři..

K paní doktorce jsem chodila pár let, je to jedna z nejpříjemnějších osob, jaké jsem mezi doktory poznala. V současné době chodím k jejímu synovi - rovněž stomatolog, který má stejně příjemné vystupování a chování jako ona. Nikdy jsem s nimi neměla problém, naopak, vždy mě mile překvapili. Můžu jen doporučit. Myslím, že jsou jedni z nejlepších ve svém oboru...

K paní doktorce chodím od mala a je skvělá!!!K tomu není už co dodat!