Ludmila Křenová, pediatr Otrokovice

MUDr. Ludmila Křenová

Pediatr

tř. Osvobození 1388, Otrokovice
Privátní pediatr

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

K paní doktorce chodím s dětmi teprve dva roky, kvůli nemocem už jsme u ní byli mockrát, problém žádný, je moc milá, stejně tak jako sestřička, která si vždycky pohraje a povykládá s jedním prckem, zatímco druhého paní doktorka vyšetřuje. V Otrokovicích už nebydlíme, ale za paní doktorkou stále dojíždím, přestože jednu dětskou dr. máme doslova tři kroky, v sousedním domě... ivana m.

Je to zlatá paní doktorka i sestřička je velmi příjemná.

Paní doktorka léčila mne jako dítě a teď už i dvě mé děti. Jsme opravdu spokojeni. Kromě laskavého přístupu musím také vysoce vyzdvihnout její odborné
znalosti - správnou diagnózou vnitřního zranění nejspíš zachránila život mojí neteři.

Výborná lékařa vřele doporučuji

Velmi hodná, příjemná a schopná paní s léty zkušeností

Lékařka s dlouholetou praxí, velmi oblíbena, příjemná. Vřele doporučuji. Znám ji již přes 35 let - byla jsem od narození její pacientkou a nyní i moje děti - a za celou tu dobu jsem se u ní nesetkala s jediným problémem.

S pani doktorkou jsme maximalne spokojeni.

K paní lékařce Křenové jsem chodil dvanáct let a vždy jsem byl velmi spokojený. Jde o zkušenou a příjemnou paní doktorku, u níž nikdy nemáte dojem, že ji otravujete zdánlivou banalitou. Totéž platí o její sestřičce, taktéž velice ochotná a laskavá.

S paní doktorkou jsme velice spokojeni. Jde vidět, že má léta praxe. Vřele doporučujeme.

Slyšela jsem na paní doktorku i stížnosti, ale my jsme u ní od narození syna - 7 let a nemůžeme si absolutně v ničem stěžovat. NIKDY jsem u ní neměla pocit, že zdržuji, že by chtěla abychom co nejrychleji odešli i když měla plnou čekárnu v době epidemií VŽDY ochotně odpověděla na všechny (někdy i naivní) dotazy nezkušené maminky. Doporučuji určitě.