Adresa

Privátní pediatr
tř. Osvobození 1388, Otrokovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

K paní doktorce chodím s dětmi teprve dva roky, kvůli nemocem už jsme u ní byli mockrát, problém žádný, je moc milá, stejně tak jako sestřička, která si vždycky pohraje a povykládá s jedním prckem, zatímco druhého paní doktorka vyšetřuje. V Otrokovicích už nebydlíme, ale za paní doktorkou stále dojíždím, přestože jednu dětskou dr. máme doslova tři kroky, v sousedním domě... ivana m.

Je to zlatá paní doktorka i sestřička je velmi příjemná.

Paní doktorka léčila mne jako dítě a teď už i dvě mé děti. Jsme opravdu spokojeni. Kromě laskavého přístupu musím také vysoce vyzdvihnout její odborné
znalosti - správnou diagnózou vnitřního zranění nejspíš zachránila život mojí neteři.


Výborná lékařa vřele doporučuji


Velmi hodná, příjemná a schopná paní s léty zkušeností


Lékařka s dlouholetou praxí, velmi oblíbena, příjemná. Vřele doporučuji. Znám ji již přes 35 let - byla jsem od narození její pacientkou a nyní i moje děti - a za celou tu dobu jsem se u ní nesetkala s jediným problémem.


R

S pani doktorkou jsme maximalne spokojeni.


P

K paní lékařce Křenové jsem chodil dvanáct let a vždy jsem byl velmi spokojený. Jde o zkušenou a příjemnou paní doktorku, u níž nikdy nemáte dojem, že ji otravujete zdánlivou banalitou. Totéž platí o její sestřičce, taktéž velice ochotná a laskavá.


M

S paní doktorkou jsme velice spokojeni. Jde vidět, že má léta praxe. Vřele doporučujeme.


S

Slyšela jsem na paní doktorku i stížnosti, ale my jsme u ní od narození syna - 7 let a nemůžeme si absolutně v ničem stěžovat. NIKDY jsem u ní neměla pocit, že zdržuji, že by chtěla abychom co nejrychleji odešli i když měla plnou čekárnu v době epidemií VŽDY ochotně odpověděla na všechny (někdy i naivní) dotazy nezkušené maminky. Doporučuji určitě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu