Merhautova 969/93, Brno
Ordinace (mapa)

po spatnych zkusenostech s univerzitni ordinaci jsem si vzpomnela, ze mi pred lety u pani doktorky pomohli s lecenim potkanka a bylo rozhodnuto. prisli jsme se stenetem, ktere melo panickou hruzu z jehel (po zvrtanem ockovani a jeste horsim cipovani), nicmene pan doktor Horak si s pejskem poradil a i pres uvodni vydesene vrceni jsou dneska kamaradi. ordinace je plne vybavena, takze nehrozi, ze by vas museli se zavaznejsim problemem odeslat jinam, oba lekari jsou odborniky ve svem oboru a hlavne u nich vidite zajem o zvire, vstricny pristup - presne to, co mi na univerzite v ordinaci vetsinou chybelo. ordinace ma i pohotovostni mobil, zatim jsme vyuzili na konzultaci. dneska do ordinace chodime nejen s nasim pesanem, ale i se tremi kocoury a nemenili bychom.

Chodime do ordinacie so psikmi uz tri roky a sme velmi spokojni. Pani doktorka aj pan doktor su vstricni a profesionalni. Ordinacia je vybavena vsetkym potrebnym (napr. RTG), ordinacne hodiny su velmi flexibilne, pan doktor bol ochotny prijst cez vikend medzi sviatkami ked sme mali akutny problem, vsetko bez problemov a rychlo.

Paní doktorka je velmi vstřícná, ochotná, poradí i po telefonu, krásný vztah ke zvířatům.