Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí
INTER CLINIC Praha-Radotín

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

• plastická chirurgie

Umístění: INTER CLINIC Praha-Radotín Jiný

Chtěla bych poděkovat paní doktorce za skvělou péčı a její úžasný cit pro estetiku :) "provedla" mi front-lift s posunem vlasové hranice(=snížení mého vysokého čela+omlazení oblasti očí :) který se jí maximálně povedl až nad mé očekávání velice dobře...+ jsem očekávala modřiny,delší rekonvalescenci,a dlouhou jizvu.....a zatím to vypadá že ani ta jizva nebude :D Paní doktorka je jedna z "The best " ! Odborník na správném místě se správným lidským přístupem k pacientovi.Dekuji

Umístění: INTER CLINIC Praha-Radotín Augmentace poprsi

Dekuju pani doktorce za nadherna prsa :) a taky za pratelsky pristup. V zari jsem na klinice postoupila augmetaci poprsi, pani doktorka vyhovela mym pozadavkum... i pres malickou komplikaci, je nakonec vse v poradku... mam nadherna prsa, a hlavne uz i to ztracene sebevedomi ❤️

Umístění: jiné místo Rekonstrukce šlach v levé ruce

Vážená paní doktorko,

dovolte mi, abych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za veškerou péči, kterou jste mi věnovala a která vedla ke zdárnému obnovení funkce prstů levé ruky (náprava poúrazového stavu). Ten moment, kdy se mi po letech podařilo na levé ruce opět sevřít pěst vlastní silou všech jednotlivých prstů, pro mě byl nezapomenutelný a velmi mnoho pro mě znamenal.
Ještě jednou Vám za vše, co jste pro mě udělala, srdečně děkuji a přeji Vám jen samé spokojené pacienty.

S pozdravem

Ing. Martin Galaktionov

Umístění: Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o. Liposukce a abdominoplastika

Velmi děkuji za skvele provedenou abdominoplastiku a liposukci dne 15.5. - už od 31.5.jsem fungovala jen s menším omezením. Jizva se krásně hojí , pani doktorka odvedla výtečnou práci . Jsem nadsena výborně provedeným výkonem i přístupem celého personálu. Doporučuji operaci ve Vysokém, Jana Kopetschke

Umístění: Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o. vrozená vada ruky

Dobrý den, u dcery jsme v 6měsíci zjistili pseudocystu na levé hemisféře, tudíž došlo k celkovému oslabení pravé strany těla. Nejvíce byl zasáhnutá pravá ruka, kde se v zápěstí vytvořil ohyb "labutí krk" a prsty byly tak tenké, že do nich něco uchopit bylo zcela nemožné. Dostali jsme se do péče paní doktorky Fialové, která nám svým přístupem na první konzultaci dala ihned naději na jak nápravu ohnutí zápěstí a následně i zesílení prstů. Dcera podstoupila dva zákroky první v 11-ti letech kde bylo napraveno zápěstí, po půl roce již byĺo vidět,že ruka je zcela srovnaná, jizvy úplně nepatrné, takže po kosmetické stránce nebylo vůbec poznat, že by ruka byla jakkoliv poškozena vývojovou vadou. Po ročním odstupu proběhl zákrok s prsty. Nyní jsme 4 měsíce po operaci, dcera uchopí do dlaně předměty, udrží např. kornout se zmrzlinou a všechny tyto "malé záležitosti" ji velice pomáhají v běžném životě, nehledě na pozvednutí sebevědomí jinak hezké a chytré slečny. Děkuji moc paní doktorko..

Umístění: Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o. Operace horních víček

Dobrý den, chtěla bych ještě jednou moc poděkovat paní doktorce Ludmile Fialové za její ochotu a vstřícnost. K mému milému překvapení jsme se ve velice krátké době dohodly jak na konzultaci tak operaci horních víček. Vše mi podrobné vysvětlila, při samotném zákroku mě celou dobu informovala o všem co dělá a já byla velmi spokojená s jejím jednáním. Týden po operaci jsem byla téměř bez modřin jen trochu otok a do dvou týdnů skoro zhojena, jizvy minimálně viditelné také díky mé péči, která mi byla paní doktorkou doporučena. Všem vřele doporučuji a děkuji jak paní doktorce tak sestře, která ji u zákroku pomáhala. Hezký den Káťa Hanušová Pittnerová

MUDr. Ludmila Fialová

Milá paní Hanušová Pittnerová, velmi Vám děkuji za hezké hodnocení a těší mě Vaše spokojenost.
L.Fialová

Umístění: Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o. plastická chirurgie

Moc děkujeme paní doktorce Fialové za ochotu ,vstřícnost, lidskost a hlavně jako odborníku za skvělé odvedenou práci. Plastika uší dopadla perfektně !! Všem kdo ještě váha chci vzkázat- jděte do toho! Moc vám děkujeme paní doktorko !! Vždy se obrátíme pouze na vás!

MUDr. Ludmila Fialová

Milá paní Ludmilo T., děkuji Vám za pěkné hodnocení a mám radost, že se odoperované uši líbí. Budete-li cokoli potřebovat, určitě se ozvěte.
L.Fialová

Umístění: jiné místo Opetace vrchních víček.

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat paní doktorce Ludmile Fialové.Dlouho jsem se rozhodovala s operací horních očních víček.Měla jsem strach a nevěděla kam jít.Pak jsem mezi svátky našla úžasné recenze na paní doktorku L.Fialovou.Tak jsem jí zavolala a paní doktorka mě vzala hned prvního ledna.A dokonce,když jsem se zmínila o problémech mé dcery s rukou.Špatná pohyblivost prstů a lupkání.Tak nás vzala obě 6 ledna hned po sobě ve Vysokým n/Jizerou.Potvrdila všechny úžasné recenze,paní doktorka má profesionální přístup a je moc milá a dokonce jsem byla v šoku,když mi paní doktorka po super operaci dcery a mojí ještě zavázala boty.Já jsem nic neviděla.Dcera má ruku také v pořádku a obě moc děkujeme i personálu a hlavně paní doktorce L.Fialové.Veronika (ruka)a Ivana (vrchní víčka)Seibtovi.

MUDr. Ludmila Fialová

Vážená paní Seibtová, velmi Vám děkuji za hodnocení a milá slova a mám radost, že vše Vám i Vaší dceři dobře dopadlo.
L.Fialová

Umístění: Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

Velká profesionalita a milý lidsky přístup MUDr. Fialové i sestřičky, při operaci mých spodních víček. Moc děkuji.
Petra Palan

MUDr. Ludmila Fialová

Vážená paní Palan, děkuji Vám za Vaše hodnocení. Mám radost, že jste spokojena.
L.Fialová

Umístění: Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o. operace ruky

Před několika lety mne postihla nemoc ruky - Dupuytrenova kontraktura. Je to nepříjemné onemocnění, jehož důsledkem je postupné svírání prstů do dlaně, v mém případě pravého malíčku, v poslední době již do plných 90°.! Internetová nabídka na léčbu rázovou vlnou byla naprosto neúčinná. Až shodou okolností jsem se setkal s paní doktorkou Fialovou. Ta okamžitě problém diagnostkovala a provedla mi ambulantní zákrok, který ohnutí malíčku podstatně zlepšil. Následně mi navrhla kompletní odoperování Dupuytrenovy kontraktury ve Vysokém nad Jizerou, což se stalo před měsícem. Řada vyjádření na internetu popisuje následnou bolestivost a dlouhodobé hojení a raději doporučuje velmi drahou injekční léčbu Xiapexem – moje zkušenost je jiná – paní doktorka je velmi zkušená a šikovná, zvolila vhodnou anestézi, takže pooperační bolesti nebyly žádné a nyní po měsíci od operace (trvala přes 2 hodiny) je operační rána již téměř zahojená. Jedinou komplikací byl obvaz na ruce, jeho výměna po několika dnech a cvičení prstů – vše bezbolestné. Takže plně doporučuji – paní doktorka Fialová je špičková odbornice na operace rukou, velmi vstřícná, vše podrobně vysvětlí a poradí s pooperační rehabilitací. Jsem velmi spokojen, výsledek předčil mé očekávání, ruka je jako nová, tak jak dříve bývala. Pani doktorko Fialová moc děkuji za váš milý přístup a skvěle odvedenou práci. Rovněž děkuji za velmi profesionální a vlídný přístup personálu Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou. Paní MUDr. Ludmilu Fialovou plně doporučuji všem, kteří mají nějaký problém s rukou, nutno ale počítat s tím, že vzhledem k jejímu perfektnímu přístupu k pacientům a vynikajícím výsledkům je velmi vytížená.
Ještě jednou moc děkuji
Josef Kafoněk, Praha

MUDr. Ludmila Fialová

Vážený pane inženýre, velmi Vám děkuji za Vaše milá slova, ale musím přiznat, že definitivní výsledek není jen o operaci, ale také o následné rehabilitaci, kterou jste Vy prováděl a provádíte perfektně. Přeji Vám jen to dobré.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Ing.Petr Jeništa Rýmařovská 1019 463 11 Liberec XXX Mobil:+420 606 529 864 E-mail: petr.jenista.ing@hotmail.cz

Dobrý večer, pane inženýre, jsem ráda, že jste se ozval. Samozřejmě velmi ráda výsledek implantace umělého kloubu po tak dlouhé době uvidím. Kromě vyšetření klinického bude třeba rtg, které provedeme ve Vysokém. Přihlašte se proto prosím na kontrolu v kartotéce na č. 481 593 920. Já ambuluji pouze 2 čtvrtky v měsíci, protože pracuji i jinde, ale myslím si, že bych mohla mít prostor 1.10., přibližný čas Vám řeknou sestřičky z kartotéky. Těším se na setkání. Dr.Fialová

• plastická chirurgie