Neurologické oddělení, Nemocnice Znojmo
MUDr. Jana Janského 11, Znojmo

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Moje nejoblíbenější paní doktorka. Nic nepodceňuje,sebemenší problém okamžitě řeší. Posílá na všechna možná vyšetření,dokud nezjistí příčinu. Kdyby byli všichni lékaři takový,bylo by to super. Děkuji paní doktorko.

velice ochotná a snaží se pomoct v každé situaci, clově jako pacient ji není lhostejný.

Paní doktorka je velice ochotná, milá a poradí. I když nejsem její pacientka, tak byla velice vstřícná, udělala si na mě čas a chtěla bych jí poděkovat alespoň touto cestou. Každopádně mohu jen doporučit. Bohužel má momentálně plný stav, jinak bych se přehlásila k ní.

Paní doktorka,se opravdu snaží najít to co vás trápí a je velmi příjemná a ochotná.

Paní doktorka je určitě odborník na svou profesy.Jsem moc ráda, že jsem se svými problémy navštívila zrovna její ambulanci.Jsou určitě důvody proč si lidé v čekárně musí počkat a pacientů je tolik.Paní doktorka je určitě výborná a obětavá a proto ji navštěvuje tolik pacientů.

jsem dlouholetou pacientkou paní doktorky a také se přikláním k tomu, že je velmi obětavá, díky ní jsem prošla všemi dostupnými vyšetřeními ke stanovení dg.
Pokud mně sužují určité problémy snaží se najít cestu k jejich odstranění.

Díky paní doktorce stále chodím. Byla poslední ze čtyř lékařů, které jsem obešel. Tři nepoznali o co jde anebo mě odbyli s tím, že se mám objednat za 2 měsíce, s tím, že kdybych přestal chodit, mám si zajít do nemocnice na příjem. Právě proto, že mě vzala i bez objednání a ještě týž den hospitalizovala a nasadila léčbu, mohu se stále pohybovat. Proto se nezlobte, když musíte čekat, u těchto akutních případů se jedná opravdu o čas a pacientů s vážnými neurologickými problémy má opravdu hodně, není to angína, diagnóza je složitější.

Pořád někam odbíhá, nemá čas ani na objednané pacienty.A sestra,neochotná a sprostá.

Lekařka která přistupuje k pacientovy velice vstřícně obětavě se snahou pomoci odstranit
příznaky nemoci.Svoji práci vykonává obětavě ke všem svým pacientům přistupuje bez ohledu
na čas a nezanedbá žádnou maličkost.