Humanika,ordinace prakt.lékaře a spec.
Jarlochova 1371, Milevsko

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Humanika,ordinace prakt.lékaře a spec. Jiný

Výborná paní doktorka, která je velmi empatická a pečlivá. Jediná nevýhoda je delší čekací doba, ale to je u kvalitních lékařů pochopitelné.

Já jsem dlouholetým pacientem Paní doktorky a vždy jsem byl s ošetřením i přístupem spokojen. Největší slabinou jsou šíleně dlouhé hodiny čekání a to i v případě že jste šestí na řadě není problém čekat i tři hodiny

Kvalitní lékařka, dobrý přístup. Neskutečně dlouhé čekací doby v čekárně, kde neustále puštěná videosmyčka se slabomyslnými šoty (většinou reklamního nebo rádobyosvětového charakteru) situaci činí ještě hůře snesitelnou. Jestli tady někdo píše, že čekal dvě hodiny, tak to čekal krátce.

vzdy velmi ochotna pani doktorka, moc mila a dusledna.

Jsem pacientka pani doktorky a nikdy bych nemenila.Diky pani doktorce jsem tu jeste dnes.Nesouhlasim s odkazy ktere jsou pro ni neqativni.Hostovibych chtela vzkazat,jestli prisel k pani doktorce na osetreni nebo na kritiku.Neni to tak hrozne jak popisujete a jestli se vam tam nelibylo tak bych to chtela videt u vas a proc neuvadite jak jste byl spokojen s ostatnim.Te dotycne bych chtela odkazat, jestli si uvedomuje ze pani doktorka neni pouze praktik,ale i internista odvadi svou praci svedimite a take ma pravo na obed a dalsi potrebu jako ostatni.Jinde po vas hned take neskoci .pani doktorka je proste super.

Jako lékařku ji doporučuji, je velice ochotná, má pro lidi pochopení a vždy léčí ne pouze nemoc ale pátrá i po příčinách nemoci, doporučuji ji také pro její lidský přístup k paientům.

Lékař velmi dobrý, vybavení čekárny a ordinace otřesné, čekání otřesné. I pacienti jsou lidé, kteří vnímají prostředí.

Vždy řeší příznaky velice rychle a důsledně!!!!

Velmi důsledná, ochotná a lidská lékařka. Díky za ní.

skvělá lékařka, doporučuji...důsledná, nic nezanedbá