Jarlochova 1371, Milevsko
Humanika,ordinace prakt.lékaře a spec.

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Já jsem dlouholetým pacientem Paní doktorky a vždy jsem byl s ošetřením i přístupem spokojen. Největší slabinou jsou šíleně dlouhé hodiny čekání a to i v případě že jste šestí na řadě není problém čekat i tři hodiny

Kvalitní lékařka, dobrý přístup. Neskutečně dlouhé čekací doby v čekárně, kde neustále puštěná videosmyčka se slabomyslnými šoty (většinou reklamního nebo rádobyosvětového charakteru) situaci činí ještě hůře snesitelnou. Jestli tady někdo píše, že čekal dvě hodiny, tak to čekal krátce.

F

vzdy velmi ochotna pani doktorka, moc mila a dusledna.

Jsem pacientka pani doktorky a nikdy bych nemenila.Diky pani doktorce jsem tu jeste dnes.Nesouhlasim s odkazy ktere jsou pro ni neqativni.Hostovibych chtela vzkazat,jestli prisel k pani doktorce na osetreni nebo na kritiku.Neni to tak hrozne jak popisujete a jestli se vam tam nelibylo tak bych to chtela videt u vas a proc neuvadite jak jste byl spokojen s ostatnim.Te dotycne bych chtela odkazat, jestli si uvedomuje ze pani doktorka neni pouze praktik,ale i internista odvadi svou praci svedimite a take ma pravo na obed a dalsi potrebu jako ostatni.Jinde po vas hned take neskoci .pani doktorka je proste super.

Jako lékařku ji doporučuji, je velice ochotná, má pro lidi pochopení a vždy léčí ne pouze nemoc ale pátrá i po příčinách nemoci, doporučuji ji také pro její lidský přístup k paientům.

Lékař velmi dobrý, vybavení čekárny a ordinace otřesné, čekání otřesné. I pacienti jsou lidé, kteří vnímají prostředí.

Vždy řeší příznaky velice rychle a důsledně!!!!

Velmi důsledná, ochotná a lidská lékařka. Díky za ní.

skvělá lékařka, doporučuji...důsledná, nic nezanedbá

ochota a obětavost