Praktický lékař pro dospělé
M. R. Štefánika 3, Šumperk

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor patří mezi ty, kteří ordinuji po telefonu a nebo tam není. Často ordinuje sestřička, která je hodná. Má jiný přístup než pan doktor. Proto tohoto pana doktora nedoporučuji.

Velmi ochotný lékař, bez dlouhého váhání Vás pošle na speciální vyšetření, zkušený odborník.

Vždy slušný a ochotný.

S tímto lékařem jsem rovněž velmi spokojena, vždy ve všem rád pomůže.

Zatím ho mnoho nepotřebuji a pokud ano,jsem s ním vcelku spokojená.Jsem už žena v letech /71/,takže vím,že mládí mi nevrátí ani ten nejlepší lékař.

jsme u pana doktora celá rodina a jsme max. spokojeny

Byl jsem naštěstí u výše jmenovaného lékaře jen párkrát,ale mé zkušenosti s ním jsou hrozné.Jak lékař,tak i sestra jsou neochotní k pacientům,arogantní,dělají ostudu celému zdravotnictví.

lidský přístup ,velmi dobrý diagnostik,posílá zavčas k odborným lékařům ,ale sestra katastrofa ,neochotná ,studená jak psí čumák

Špatné dvě zkušenosti, diletantská diagnoza, hodna studenta prvního ročníku medicíny, nerozezná zvýšené leukocyty a zánět močových cest.

extrémně vynikající lékař, odborně bez chyby, navíc lidský přístup