Gynekolog
Komenského 740, Kyjov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Gynekolog Jiný

MUDr. Moudrý je dobrý lékař…nemám s ním žádný problém, je milý, vysvětlí to, co se ho ptáte a navíc - rozesílá sms, abychom se dostavily…děkuji Jana Cili

Umístění: Gynekolog Jiný

Pan doktor je můj první gynekolog a musím říct, že bych nevyměnila. Vždy se ptá jak se cítím, zda mám nějaké problémy nebo otázky. Vždy se mnou vše probere. Když něčemu nerozumím, vysvětlí i několikrát. Velmi příjemný a usměvavý. Chodíme k němu se sestrou i maminkou a jsme všechny naprosto spokojené. Všechny těhotenství naprosto v pořádku. Vše pohlídané a nic nezanedbané. Všude jen doporučuji. Nemůžu si ho vynachválit

Umístění: Gynekolog

Za mě je to profik, byla sem na vyšetření v 11tt a řekl mi i pohlaví, pro mě je to machr, vše mi vždy krásně vysvětlí.

Já k panu doktorovi Moudrému normálně nechodím. Byla jsem u něj na genetické vyšetření, ale dnes lituji, že jsme nejeli do Brna. Ve 13.tt si to pacientka platí sama, pan doktor vybírá 1.450,- stejně jako v Brně, ovšem ta odbornost je úplně někde jinde. V Brně všem známým řekli ve 13.tt i pohlaví. Já jsem se dozvěděla, že je to brzo. A z vyšetření za takové peníze jsme se taky moc nedozvěděli, protože mám na břiše větší tukovou vrstvu než ostatní, tudíž toho pan doktor moc neviděl. Kamarádka má o 20kg víc, ale v Brně s tím problémy neměli. Další vyšetření ve 20.tt taky skvělé! Na dotaz na pohlaví pan doktor prý vždycky říká, ať se nechají překvapit. A při vyšetření zase všechno špatně viděl, ale prý to snad bude v pořádku, a po hodinovém vyšetření mi řekne, že mě jeho sestra objednala brzy, že jsme měli přijet až za dva týdny, pak už by to prý šlo vidět. Nechápu, na co si berou telefon na pacientky!

jsem velmi spokojená, každý problém se mnou vždy prokonzultuje.

V dnešní době naštěstí můžeme změnit lékaře,doufám že nespokojení pisatelé jsou spokojeni u jiného lékaře. Prošla jsem ordinací dr.Kroupové,Gazdíkové, Kadlece a už 12 let chodím k dr.Moudrému. Nikdy po mně nikdo nechtěl příspěvek na provoz ordinace, sestře jsem jej téměř vnutila.Oproti dokladu,žádná černota. Že chce 50 Kč za vyšetřovací zrcadla? No a-víte,že jsou jen a jen pro vás, sterilní,nic x krát použitého.Vždyť je to méně než krabička cigaret a nechodíte na gynekologii denně. Poplatky se platí všude a lékař má za ně zvelebovat ordinaci,což dělá,je to vidět i na přístrojovém vybavení.Osobně jsem s dr.Moudrým spokojená.

Drahé pisatelky...
Je to od Vás nefér, když si tu stěžujete na Mudr. Moudrého... Mudr. Moudrý mě vždycky dostatečně řekne veškeré informace ohledně problému co mám... A že se u něj platí poplatky? No v dnešní době to je snad už normální všude... Vždyť když de o zdraví, peníze by měly jít vždycky stranou... Jsem moc ráda, že takový doktor je. Děkuji Mudr. Moudrému a jeho výborné sestřičce, která vždy vyplní mezeru mezi pacientkama humorem... Hana Hořínková

Pan doktor Moudrý byl mým prvním gynekologem, takže jsem si ho dříve neměla s kým porovnat.... Bohužel, jak jsem k němu chodila již delší dobu, začala jsem si všímat těch už vícekrát zmíněných "nadstandartních" poplatků za služby, které jsou kdekoliv jinde běžně zdarma. Pak, když jsme vysadili antikoncepci a pan doktor věděl, že se s přítelem snažíme o miminko, klidně mi předepsal na určitý problém lék, na který je ZAKÁZÁNO otěhotnět a jaksi se mi o tom zapomněl zmínit... Naštěstí jsem toho názoru, že z internetu zjistíte všechno a tam jsem se těchto informací také dočetla. Měla jsem u pana doktora více takových zážitků, kdy - co vás nenapadne se ho zeptat, to nevíte, protože pan doktor se ZAPOMENE ZMÍNIT. Proto jsem se rozhodla změnit gynekologa. Teď jsem s mým odborníkem velmi spokojená, i když je opravdu upovídaný a tak si na něj v čekárně také delší dobu počkáte, protože se u něj nedá objednávat.

Dobrý den chtela sem řict,že s panem doktorem su velice spokojena!!!Jenom díky němu moje těhotenství dopadlo super!Celé těhotenství sem trávila v nemocnici a na ryzikovém těhotenství.Jak malý tak aj já sme byli v ohrožení života,ale pan doktor kvuli me svolal v Kyjovské nemocnici ve 22.00 hod Konsilium a nakonec po porade s nim a taky dobrým lékařům co mě měli v nemocnici došli k názoru,že mě poslali do Fakultni nemocnice v Brně.Nakonec všecko dobře dopadlo a malý je sylný a zdravý a já su taky vporádku.Teď už temu budů 3 ROKY.STRAŠNĚ MOC DĚKUJU PANU DOKTOROVI!!!!Iveta

S pnem doktorem jsem spokojená, má příjemné a přímé jednání, podle mých zkušeností s jinými gynekologi, patří v Kyjově mezi nejlepší