Odborný lékař ortopedie
Staré náměstí 91, Orlová

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie

Skvělý ortoped. Přijemné vystupovaní pana doktora i jeho zdravotní sestřičky. Skvělé doporučuji. Nikdy jsem se nesetkala s takovým milým přistupem,

Mudr Kokeše znám už od roku 1988 a lepšího není !Nejen svým profesionálním přístupem ale i slovem . Sestřička a pan doktor jsou ůžasní. Doporučuji .

Vynikající propacientský přístup objednání návštěvy. Zavoláte, domluvíte si čas a datum a ten platí. Nečekáte půl dne v čekárně s ostatními "chabrusy".

Odborný a lidský přístup pana doktora i jeho sestřičky je víc než standardem.

Super doktor i sestřička i když jezdím z Ost.Poruby je to od ruky. Můžu doporučit.Chtěl bych takového doktora v Ostravě.

Jsem velmi spokojen s p.doktorem i sestřičkou. Hlavně s přístupem k pacientům a profesionalitě.

Velice příjemný pan doktor i sestřička super

Léčím se u pana doktora již několik let a ač jsem z karviné rád budu (pokud mi to zdraví dovolí ) dojíždět třeba i do ostravy .Za takovým doktorem a i jeho sestřičkou se to vždycky vyplatí , je jedním z nejlepších doktorů jáké jsem poznal.Díky

léčil mne v dětství jeho otec,který byl eso ve svém oboru,jablko nepadá daleko od stromu,pan doktor je velice dobrý ortoped,jelikož jsem pertesový pacient,neznám v severomoravském kraji lepšího odborníka,než doktor Kokeš

nejlepší

Pan Mudr. Kokeš patří mezi velmi milé a vstřícné lékaře. Upřednostňuji jejich objednávání, člověk nemusí čekat. Sestřička je také velmi milá paní. Co se týká odbornosti lékaře, byla jsem velice spokojena. Pana Mudr. Luďka Kokeše všem vřele doporučuji. Odbornost a lidskost je u něj na prvním místě.