Fakultní nemocnice Brno - Centrum pro idiopatické střevní záněty a biologickou terapii
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Paní MUDr.Prokopová je podle mého názoru velice pečlivá a citlivá lékařka. S názorem který je v komentáři, že žena nemůže vykonávat ryze mužská povolání, nesouhlasím. Je jich sice méně a právě proto musely obstát v konkurečním boji a to že jich je v daném povolání méně znamená, že v této snaze uspěly. Paní doktorky si vážím a plně jí důvěřuji a to zkušenosti s jinými gastroentology mám jak muži, tak ženami.

Jen chci říct, že sice nemám zkušenost s jinými gastroenterology, ale přístup paní doktorky mi rozhodně necitlivý nepřipadá. Endoskopické vyšetření nikdy příjemné nebude, ale podle mého názoru se paní doktorka snaží udělat pro pacienta maximum, aby vše proběhlo co nejméně bolestivě. A milý, podporující a lidský přístup dělá taky hodně...alespoň pro mě;-)

možná jako člověk je v pohodě i jako odborník,ale endoskopické výkony dělá zbytečně moc tvrdě až by se dalo říci necitlivě.myslím že ženy nemají na takové záležitosti ten správný cit,anebo někdo z nás viděl aby se mezi chirurgy nebo i třeba hodináři,přesnými mechaniky a jinými obory kde je třeba maximální cit v rukou vyskytovalo tolik žen jako mužů?

S přístupem paní doktorky jsem moc spokojená. Je hodná, starostlivá a nenechá nic náhodě. Jsem ráda, že chodím právě k ní a právě do FN Brno.