Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Zubní lékařství jsem vystudovala na Lékařské fakultě v Olomouci. Studium jsem úspěšně dokončila v červnu 2016 a po promoci jsem se přestěhovala do Pra...

• zubní lékař - stomatolog

Korunka od této paní doktorky se mi dělala cca hodinu a vydržela 2 roky v ústech.Stížnost u SK bez úspěchu.Praha-Karlovo náměstí.

Umístění: Dentální praxe s.r.o. Jiný

Moc děkuji paní doktorko, jste moc šikovná, díky Vaši šikovnosti mám opět krásné zuby, jste nejlepší zubař, kterého znám. Ještě jednou, velké DÍKY.

Umístění: Dentální praxe s.r.o. Jiný

paní doktorka je velmi šikovná, vše vysvětlí a navrhne mi více možností. Používá moderní technologie, tudíž o to lépe je vše vykonáno. Chová se profesionálně a dokáže zvednout náladu jak ona, tak i skvělá a vždy usměvavá sestřička. Doporučil jsem ji všem svým známým.

Umístění: Dentální praxe s.r.o. kaz

Paní doktorka je velmi milá a profesionální. Opravila mi několik kazů, vše bezbolestně a bez jakýchkoliv problémů. Sestřička také skvělá, je to snad poprvé, co se těším k zubaři.

Umístění: Dentální praxe s.r.o.

Paní doktorka je naprosto profesionální a velmi šikovná. Spravila mi ošklivě odřené přední zuby plombovou výplní, tak, že vypadají jako nové. Vůbec jsem nevěřila, že by to bylo možné. Díky moc. Můžu jenom doporučit. Petra K.

Umístění: Dentální praxe s.r.o.

Po dlouhé době zubní lékař, ktery mně konečně pomohl! Paní doktorku mohu jen doporučit nejen pro pečlivost, ale i profesionální přístup!

Umístění: jiné místo Stomatologická preventivní prohlídka

Paní doktorka mi vyšla vstříc s rychlou preventivní prohlídkou před mým odjezdem na zahraniční služební cestu, kdy mi odhalila velmi nenápadný kaz, a tak mi ušetřila i případné komplikace, které mohly v zahraničí nastat. Tímto paní doktorce děkuji za vstřícný přístup a kvalitní péči. DOPORUČUJI:)

Paní doktorku jsem navštívila ještě když pracovala ve Styledentu. Hodnější lékařku jsem snad nepotkala. Navíc mi spravila zub, který se mi pořád po zásazích minulé lékařky rozpadal. Od doby, co mi ho paní doktorka dostavila, tak drží jako přibitý. Doporučuji.