Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Hotovost

Zubní lékařství jsem vystudovala na Lékařské fakultě v Olomouci. Studium jsem úspěšně dokončila v červnu 2016 a po promoci jsem se přestěhovala do Pra...

• Zubní kámen
  • Zubní kaz
  • Zlomenina zubu

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Dentální praxe s.r.o. kaz

Paní doktorka je velmi milá a profesionální. Opravila mi několik kazů, vše bezbolestně a bez jakýchkoliv problémů. Sestřička také skvělá, je to snad poprvé, co se těším k zubaři.

Umístění: Dentální praxe s.r.o.

Paní doktorka je naprosto profesionální a velmi šikovná. Spravila mi ošklivě odřené přední zuby plombovou výplní, tak, že vypadají jako nové. Vůbec jsem nevěřila, že by to bylo možné. Díky moc. Můžu jenom doporučit. Petra K.

Umístění: Dentální praxe s.r.o.

Po dlouhé době zubní lékař, ktery mně konečně pomohl! Paní doktorku mohu jen doporučit nejen pro pečlivost, ale i profesionální přístup!

Umístění: jiné místo Stomatologická preventivní prohlídka

Paní doktorka mi vyšla vstříc s rychlou preventivní prohlídkou před mým odjezdem na zahraniční služební cestu, kdy mi odhalila velmi nenápadný kaz, a tak mi ušetřila i případné komplikace, které mohly v zahraničí nastat. Tímto paní doktorce děkuji za vstřícný přístup a kvalitní péči. DOPORUČUJI:)

Paní doktorku jsem navštívila ještě když pracovala ve Styledentu. Hodnější lékařku jsem snad nepotkala. Navíc mi spravila zub, který se mi pořád po zásazích minulé lékařky rozpadal. Od doby, co mi ho paní doktorka dostavila, tak drží jako přibitý. Doporučuji.

Názor přidán dne 12.03.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• Zubní kámen
  • Zubní kaz