Viavet
Bohušovická 505, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Paní doktorka Bystroňová je skvělá. Získala si nás svým osobním a velice zodpovědným přístupem ke zvířecím pacientům. Vždy vyhledáváme dny, kdy ordinuje právě ona, protože jsme se mnohokrát přesvědčili, že věnuje maximální péči jak velkým psím nebo kočičím pacientům, tak třeba i drobným hlodavcům a udělá maximum pro jejich vyléčení. A to se opravdu tak často nevidí. Od ní odcházíte s pocitem, že jste pro svého zvířecího kamaráda nemohli vybrat lépe.

Paní doktorka Bystroňová je velice pečlivá, nikdy nic nezanedbá. Ke zvířátkům má úžasný vztah, umí s nimi skvěle pracovat. Naslouchá majitelům, skvěle poradí, všechno vysvětlí, najde nejlepší řešení, hledí i na finanční stránku věci, aby zákrok nebyl zbytečně drahý atd. Má opravdový zájem o pacienty, lidský a osobní přístup, nebere pacienty jako další kusy na běžícím pásu :-) Chodili jsme již k více veterinářům, ale paní doktorka je bezesporu nejlepší a už bych rozhodně neměnila! Je velice obětavá a pokud se jedná o opravdu vážný případ, je schopná u pacienta zůstat na klinice i přes noc. Jak profesně tak lidsky je paní doktorka člověk na svém místě!