Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jiráskova 129, Turnov
Odborný kožní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Odborný kožní lékař Jiný

Paní doktorka je velmi ochotná a vstřícná . Jsem spokojená s ošetrenim.Totéž platí o sestřičce milá , ochotná. Doporučuji !

Ž
Umístění: Odborný kožní lékař Jiný

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojena, velmi přijemný přístup i od sestřicky.K objednání jsem čekala pouze 3 dny .Dobře se o mne postarala a pomohla mi. Velmi jí za její ochotu a péči děkuji.Doporučuji

Ověřeny pacient

Nedoporučuji po hodině čekání ve velmi silných bolestech mě neošetřila.Naopak z ordinace i po prozbe od sestřičky,že jsem na tom špatně nechala mě tam stát dál ať si počkám dokud někdo z objednanych lidí nepřijde. Upozorňuji přišla jsem v době kdy je ambulance pro neobjednané. Místo toho aby mě ošetřila pila si kavičku či co a po půl hodině brala už objednané pacienty. Navíc tam neustále není buď pro nemoc nebo dovolenou. Nespolehliva lékařka co nepomůže.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Ja jsem s pani doktorkou velmi spokojena, velmi prijemny pristup i od sestricky. Velice rychle nam pomohla s dlouholetym problemem se kterym si jini doktori nevedeli dat rady. Krasny pristup i k me dvoulete dceri. Vse pekne vysvetlila a poradila.

P
Ověřeny pacient

Já jsem velmi spokojena, moc nám (mně i dceři) pomohla, navíc příjemný a pečlivý přístup od ní i od sestřičky.

K
Ověřeny pacient

Byl jsem u paní doktorky před cca. pěti lety a návštěva její praxe byla noční můrou. Nejprve několikahodinové sezení v čekárně, načež mi lékařka poté, co jsem se konečně dostal do její ordinace, po zevrubném průzkumu mého problému spočívajícího v nepříjemné vyrážce na zádech a břiše suše sdělila, že se musím se svým problémem naučit žít, poněvadž to nelze léčit. Omyl, zhubl jsem a problém sám od sebe odezněl ...
Certifikátů má paní doktorka po stěnách hodně, se spokojenými pacienty už to nebude tak žhavé.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička jsou příjemné, byla jsem rychle objednaná a v čekárně jsem čekala poprvé asi 15 minut, podruhé asi 5 minut. Problém rychle a dobře vyřešen.

Ověřeny pacient

Mně i mým blízkým paní doktorka moc pomohla. Snaží se problém vyřešit, vše trpělivě a podrobně vysvětlí. K mé mamince dojížděla přímo domů, po večerech, to hned tak někdo neudělá. Navíc je milá s příjemná.
Její slabinou je její sestra a také její nemoc, která je důvodem její častné nepřítomnosti. Moc jí děkuji a přeji, aby nám dlouho vydržela.

Z
Ověřeny pacient

Do ordinace se nesmí v botech, to by ani tak nevadilo, kdyby se v čekárně topilo. Sestra se chová arogantně, umí přehlížet, ví vše nejlépe. Do profesionality a slušného chování má hodně daleko.
Jak je možné, že jsem objednaná na určitou dobu, ale čekám na vyšetření dvě hodiny??! A to v ordinaci nemá pacienta.
Co se týče lékařky: už má nachystaný recept, ještě než vlezu do ordinace. Sahala mi do otevřené rány rukama bez rukavic a aniž by si před tím ruce umyla nebo odesinfikovala, poté o hygieně rukou také nemůže být řeč. S onemocněním mi nepomohla, právě naopak. Problémy se zhoršovali, pokaždé jsem dostala novou mast, po které se problémy ještě více vystupňovaly. Nyní jsem objednaná k jinému lékaři, snad již k odborníkovi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Nejvíc mně vadí, že vám nenapíše ani recept na počkání a musíte si zavolat a přít další den. No jo ale když tam teda voláte, tak vám to nezvedají, a tak si pro recept voláte třeba týden. Kolikrát jsem tam byla 1,5 hodiny před koncem ordinační doby a v čekárně 3 lidé. Přesto jsem byla slušně vyhozená. U doktorky jsem byLa asi 3x, poprvé jsem byla nadmíru spokojená, ale poté už ne. A to nemluvím ani o tom, že vás doktorka skoro ani nevyslechne a už máte v ruce recept.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti