Plzeňská 95, Beroun
Ušní - nosní - krční lékař

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Nejlepší profesionál,kterého znám.Moc jí děkuji také za úžasný přístup k dětem.

skvělá lékařka

Veľmi doporučujem túto pani doktorku. Moja obvodná lekárka šesť mesiacov neriešila moj kašeľ, ktorý nebol vobec v poriadku. Pani doktorka Pokorná ho počula raz a hneď ma poslala na pľúcne kde mi zistili, že ten kašel je astmatický. Nakoniec ešte sama volala na pľúcne a zisťovala či som v poriadku a či zistili z čoho to bolo. Je veľmi milá a ochotná.

výborná paní doktorka, doporučuji

Potvrzuji, co bylo už napsáno. Dokonce jednou měly děti horečku a tak jsem zaparkovala před ordinací na zákazu zastavení. Dostala jsem "botičku" a paní doktorka se vyklonila z okna a volala na policisty,že jsem tam musela opravdu nutně stát, aby mi to prominuli.

K této paní doktorce docházím už od malička a vždycky se mi snažila pomoct a pomohla..vždy byla milá a vstřícná..moc jí za to děkuji...JE TO OPRAVDU "PANÍ DOKTORKA"..ještě jednou jí děkuji Teri H. Beroun..

Odborník na slovo vzatý a příjemný člověk. Vždy mi pomohla. Mohu všem jen a jen doporučit.

Pani doktorku mám moc ráda, vždy mi pomůže a na všechno přijde. Je jak pan HAUS:o)
Celá naše rodina k ní chodí a jsme s ní moc spokojení.

je to ta nejlepší paní doktorka, léčila mě od mala a teď léčí i mé děti. Vím, že se na ní můžu kdykoli obrátit a ona mi pomůže, což se o všech lékařích nedá říct!

K teto lékařce není co dodat.Je to vzor pro všechny Mám k její odbornosti naprostou duveru.