Kardiologie, vnitřní lékařství
Horní Valy 4, Hodonín

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Úžasný lékař po odborné stránce, vlídný a empatický po lidské stránce, a bezkonkurenční v tom, že nezbytné léky ordinuje v minimální míře, která zaručí léčebný efekt, ale nepoškozuje zdraví pacienta vedlešími účinky. Tento lékař nemá konkurenci mezi lékaři, které znám, protože sleduje především zájem na zdraví svého pacienta, a nikoli zájem na svém kontě.

Pan doktor poskytuje příkladnou péči a kladně hodnotím také jeho vlídný, lidský přístup, třebaže musí zvládat velká kvanta pacientů. Musím také vyzdvihnout ochotu a vstřícnost paní sestřičky Aničky Pištělkové, která má zvláště se staršími pacienty občas až neskutečnou trpělivost. Obvykle se dovolám v pohodě, ale chápu, při vytíženosti sester, že ne vždy mohou telefon zvednout hned. Díky organizaci právě paní Pištělkové mám ale pocit, že vše klape, jak má :-) Pacient z Hodonína

nejlepší

Jako lajik nemůžu oběktivně posoudit jaký to je kardiolog. Osobní přístup k pacientovy je vša u něj příkladný.Nikdy se však k němu do ordinace nelze dovolat.

jsem spokojen

Vinikající lékaři oba. Otec i syn.

Super přístup, jenom kdyby mě netrápil s tou dietou

Nevím. Nevím jak hodnotit.Není možné se dovolat a pravidelnost chodu ordinace nelze dosledovat.Možná by pomohlo,kdyby aspoň někdo bral telefon.Vyšetření fofre,.Kdyby šlo o kuří oka...

vynikají doktor a sestřičky u pana doktora si zaslouží taky obdiv.Jím také velký dík.

X

Pan doktor je odborník,vynikají doktor,záleží mu na pacientovi.Moc děkuji za jeho péči,kterou nám věnuje.