Masarykova 814/318c, Ústí nad Labem

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Velmi hodný a přívětivý pan doktor, neměla jsem s ním nejmenší problém, vždy se ke mně choval naprosto profesionálně a mile. V čekárně si sice člověk počká, s tím se ale dá smířit.

C

P. Zahradníček je skvělí a ochotný lékař.Vše vysvětlí ,poradí.Příjemné vystupování.Naprostá spokojenost.

Tohoto lékaře nedoporučuji, byla jsem u něj se 4-letým synem (má krev ve stolici) byli jsme za 5 min vyexpedováni z ordinace s receptem na mastčku, kterou si mimochodem mohu koupit i bez receptu. Cokoli jsem řekla jen výsměch, výsměch, už jsem radši nic neříkala. Nelidský, arogantní, katastrofa. Když si lékařskou zprávu četl náš pediatr, tak jen žasnul, to co měl syn pozitivní z výsledku laboratoře, dr. Zahradníček se neobtěžoval tyto přečíst a do zprávy napsal neg., poslal nás Na Bulovku, za opravdovými odborníky, než-li něco zanedbat. Do Ústí k Dr. Zahradníčkovi nikdy více, toť náš názor.

S doktorem jsem nanejvýš spokojená. Je milý, ochotný a vždy se snaží naplánovat termín mojí návštěvy na co nejbližší datum. O mé nemoci mi vysvětlil vše potřebné.

Pokaždé, když jsem u něj byl, tak se mě zeptal jak se vede. Řekl jsem mu že se to vůbec nelepší ale on mě vůbec neposlouchal. Pokaždé akorát sono a předpis. V ordinaci max. 5minut. Po roce se nakonec ukázalo, že ty neúčinné léky mi akorát ničily játra. Naštěstí jsem už plnoletý a prchám od něj. HRŮZA!

Dlouhé čekání, neochota, nezájem, arogance... Už, aby byl syn plnoletý a mohl jít k jinému lékaři.

Pan doktor Zahradníček byl na mého 4 letého syna velice milý. Vše mi podrobně vysvětlil, byl usměvavý a ochotný. Též sestřička je velice příjemná a usměvavá. Pečlivě syna prohlédl a ten potom dostal od sestřičky odměnu. Jediné co mi vadí je dlouhé čekání. Čekali jsme hodinu a půl. Vřele pana doktora doporučuji.
Jana Roudnice nad Labem

Dlouhé čekání v čekárně, žádná komunikace, žádný zájem o problémy pacienta, nedostatečné vyšetření - dojem z první a poslední návštěvy tohoto lékaře. V čekárně jsme strávili 2 hodiny, v ordinaci cca 5 minut (se synem 4 roky, podezření na GER). Jediná otázka, kterou mi položil, byla adresa. Absolutně se nezajímal s jakými problémy přicházíme, nic nevysvětlil, provedl bleskové sono a napsal zprávu a rozloučil se. Jak jsme později zjistili, vyšetření bylo absolutně nedostatečné pro náš účel, zřejmě je ale sonografie dobře placená, zvlášť trvá-li cca 2 minuty.

K Mudr. Zahradníčkovi jsem chodila cca 5 let, každou návštěvu jsem si 2 hodiny odseděla v čekárně a to podotýkám, že pokaždé jsem byla objednána. V ordinaci jsem nebyla déle než 2 minuty. Na dotazy o celiakii mi odpovídal: Vy toho víte víc jak já... neochotný, jsem ráda, že si lékaře můžeme vybrat sami

Souhlas s Mortisou,jedná se mnou jako s blbcem,neochotný.