Masarykova 814/318c, Ústí nad Labem

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Po recenzích tady jsem se bála, co nás bude čekat. Do telefonu zněl dost přísně, ale dnešní KO naprosto super, profesionální. Přijeli jsme o 2h později, nemohli jsme to najít, poradil nám po telefonu kudy kam. Oceňuji i velkou podporu kojení:) a celkově, všeobecné znalosti. Za sebe určitě doporučuji :)

Umístění: Ordinace Jiný

Souhlasím s negativním hodnocením pana doktora. Jeho přístup je komisní bez špetky vstřícnosti. Se synem k němu chodím už přes 10 let. Za tu dobu se jeho přístup nezměnil. Odběr krve..... když laboratoř ukáže, že je vše v mezích nic neřeší. Když jsou hodnoty negativní mimo mez, jen konstatuje porušení diety bez snahy poradit, vysvětlit, doporučit nebo lidsky promluvit. Díky čínské medicíně se onemocnění syna podařilo natolik zvládnout, že i porušení dietního režimu se na výsledcích z laboratoře neprojeví. Je to úsměvné, když doktor konstatuje, že je vše vpořádku a já vím, že syn vědomě dietu porušil.

Umístění: Ordinace

K "doktoru" Zahradníčkovi jsem dojížděla s celiakií, která se mi i přes přísnou dietu nezlepšovala a stále jsem měla v těle zánět. Nejen, že mě při každé kontrole seřval jak malého haranta za stále se nezlepšující výsledky, ale přímo se mi vysmíval do obličeje. Stál si za svým názorem, že nedodržuju dietu a nedokázal mi pomoct. Jediné, co mu šlo skvěle, bylo dělání ultrazvuku a výsměch do obličeje. To je profesionální přístup. Naštěstí jsem v 19 letech přestupovala k jinému lékaři do ÚVN v Praze, kde mi byla zjištěna refrakterní celiakie 1. typu. Díky lékařům, kteří měli zájem mě lěčit.

Velmi hodný a přívětivý pan doktor, neměla jsem s ním nejmenší problém, vždy se ke mně choval naprosto profesionálně a mile. V čekárně si sice člověk počká, s tím se ale dá smířit.

C

P. Zahradníček je skvělí a ochotný lékař.Vše vysvětlí ,poradí.Příjemné vystupování.Naprostá spokojenost.

Tohoto lékaře nedoporučuji, byla jsem u něj se 4-letým synem (má krev ve stolici) byli jsme za 5 min vyexpedováni z ordinace s receptem na mastčku, kterou si mimochodem mohu koupit i bez receptu. Cokoli jsem řekla jen výsměch, výsměch, už jsem radši nic neříkala. Nelidský, arogantní, katastrofa. Když si lékařskou zprávu četl náš pediatr, tak jen žasnul, to co měl syn pozitivní z výsledku laboratoře, dr. Zahradníček se neobtěžoval tyto přečíst a do zprávy napsal neg., poslal nás Na Bulovku, za opravdovými odborníky, než-li něco zanedbat. Do Ústí k Dr. Zahradníčkovi nikdy více, toť náš názor.

S doktorem jsem nanejvýš spokojená. Je milý, ochotný a vždy se snaží naplánovat termín mojí návštěvy na co nejbližší datum. O mé nemoci mi vysvětlil vše potřebné.

Pokaždé, když jsem u něj byl, tak se mě zeptal jak se vede. Řekl jsem mu že se to vůbec nelepší ale on mě vůbec neposlouchal. Pokaždé akorát sono a předpis. V ordinaci max. 5minut. Po roce se nakonec ukázalo, že ty neúčinné léky mi akorát ničily játra. Naštěstí jsem už plnoletý a prchám od něj. HRŮZA!

Dlouhé čekání, neochota, nezájem, arogance... Už, aby byl syn plnoletý a mohl jít k jinému lékaři.

Pan doktor Zahradníček byl na mého 4 letého syna velice milý. Vše mi podrobně vysvětlil, byl usměvavý a ochotný. Též sestřička je velice příjemná a usměvavá. Pečlivě syna prohlédl a ten potom dostal od sestřičky odměnu. Jediné co mi vadí je dlouhé čekání. Čekali jsme hodinu a půl. Vřele pana doktora doporučuji.
Jana Roudnice nad Labem