Sam.ord. PL - gynekologa
Purkyňova 115/I, Vysoké Mýto

Já jsem k doktorovi Kellerovi přestoupila od Dr. Mořkovského a jsem spokojená. Pan doktor je na mě vždy milý a příjemný. Vyšetření mě nijak nebolí, o všem s ním mohu hovořit. Teď jsem na začátku těhotenství, tak uvidím, jak se projeví dál. :-D

Je to už sedm let ,co jsem k tomuto lékaři krátce chodila.Čekala jsem tehdy dceru.Musím potvrdit špatné zkušennosti ostatních pacientek.Chování arogantní ,neuzná chybu ,nedokáže ovládnout svoje ego ,ani když jde o zdraví pacientky a dítěte.Velmi nepříjemný lékař .S tímto lékařem bych ve zdraví nejspíš neporodila.Prchla jsem od něho zavčasu.Má velmi špatnou pověst ,divím se ,že ještě má pacientky.Způsob jeho prohlídek mi přišel o proti jiným gynekologům ,které jsem zažila ,bolestivý a necitlivý.

K panu doktorovi chodím již několik let, je arogantní,ale co se týká jeho odborné péče, nemohla bych si přát lepšího lékaře. Raději zatnu zuby, ale mám jistotu, že jsem v nejlepších rukou.......

A co takhle nabízet pacientkám prvotrimestrální screening tak jako je to běžné u jiných gynekologů v okolí? Je to už v 9tt a pak 13tt....

já měla zánět ale prý mi nic nebylo.zánět se neléčil až jsem nemohla ani chodit tou píchlavou bolestí, nakonec jsem šla k obvodní a ta mě okamžitě poslala do nemocnice na odběry a hned tam zůstala a ne zrovna na pár dní a nakonec toho bylo víc co našli díky neléčenému zánětu.
A Když jsem šla jindy na vyšetření a psal mi recept a na můj dotaz co mi teda je mi odpověděl. Kdyby vám nic nebylo tak nebudu psát recept a že tomu nemůžu rozumět když nejsem lékař.

Pan doktor je neochotný a nedůsledný. Mé babičce odmítl dát doporučení na mamograf, ikdyž ho upozornila na bulku v prsu. Kdyby ji včas poslal na potřebná vyšetření, mohla se rakovina prsu odhalit mnohem dříve.

Pan doktor Kellner je pravděpodobně dobrý gynekolog pokud nemáte specifické problémy.Mě osobně raději poslal na interupci, protože si nevěděl rady s mou diagnozou a byl uražen, že jsem konzultovala i jiné odborníky.Díky bohu jsem ho neposlechla a mám zdravého chlapečka.