Lubomír Kellner, gynekolog Vysoké Mýto

MUDr. Lubomír Kellner

Gynekolog

7 názorů

Uložit


Adresa

Purkyňova 115/I, Vysoké Mýto
Sam.ord. PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
7 názorů

A
Ověřeny pacient

Já jsem k doktorovi Kellerovi přestoupila od Dr. Mořkovského a jsem spokojená. Pan doktor je na mě vždy milý a příjemný. Vyšetření mě nijak nebolí, o všem s ním mohu hovořit. Teď jsem na začátku těhotenství, tak uvidím, jak se projeví dál. :-D


Je to už sedm let ,co jsem k tomuto lékaři krátce chodila.Čekala jsem tehdy dceru.Musím potvrdit špatné zkušennosti ostatních pacientek.Chování arogantní ,neuzná chybu ,nedokáže ovládnout svoje ego ,ani když jde o zdraví pacientky a dítěte.Velmi nepříjemný lékař .S tímto lékařem bych ve zdraví nejspíš neporodila.Prchla jsem od něho zavčasu.Má velmi špatnou pověst ,divím se ,že ještě má pacientky.Způsob jeho prohlídek mi přišel o proti jiným gynekologům ,které jsem zažila ,bolestivý a necitlivý.


K panu doktorovi chodím již několik let, je arogantní,ale co se týká jeho odborné péče, nemohla bych si přát lepšího lékaře. Raději zatnu zuby, ale mám jistotu, že jsem v nejlepších rukou.......


A co takhle nabízet pacientkám prvotrimestrální screening tak jako je to běžné u jiných gynekologů v okolí? Je to už v 9tt a pak 13tt....


K

já měla zánět ale prý mi nic nebylo.zánět se neléčil až jsem nemohla ani chodit tou píchlavou bolestí, nakonec jsem šla k obvodní a ta mě okamžitě poslala do nemocnice na odběry a hned tam zůstala a ne zrovna na pár dní a nakonec toho bylo víc co našli díky neléčenému zánětu.
A Když jsem šla jindy na vyšetření a psal mi recept a na můj dotaz co mi teda je mi odpověděl. Kdyby vám nic nebylo tak nebudu psát recept a že tomu nemůžu rozumět když nejsem lékař.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je neochotný a nedůsledný. Mé babičce odmítl dát doporučení na mamograf, ikdyž ho upozornila na bulku v prsu. Kdyby ji včas poslal na potřebná vyšetření, mohla se rakovina prsu odhalit mnohem dříve.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D

Pan doktor Kellner je pravděpodobně dobrý gynekolog pokud nemáte specifické problémy.Mě osobně raději poslal na interupci, protože si nevěděl rady s mou diagnozou a byl uražen, že jsem konzultovala i jiné odborníky.Díky bohu jsem ho neposlechla a mám zdravého chlapečka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti