Lubomír Hošek, veterinář Brno

MVDr. Lubomír Hošek

Veterinář Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Gellnerová 8, Brno-Jundrov, Brno
Veterinární Klinika S Pohotovostí - Hošek Lubomír

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Dnes jsme zažili velmi neprofesionální výkon pana doktora Hoška. Nebyl schopen napíchnout kanylu naší fence,která je velmi klidná . Navíc neuměl určit diagnozu. Řekl,že má fenka zlomený zub a chtěl ji hned uspat a vytrhnout ho. Ovšem po neúspěšné akci s kanylou jsme se rozhodli odejít. V jiné ordinaci nás ujistili,že żádný zub zlomený není,pouze zubní kámen a odchlíplou dáseň. Pana dokrora vůbec nedoporučuji....není to první negativní zkušenost.


Q
Ověřeny pacient

Odborník na svém místě. Toto zařízení doporučuji jak odborností, přístupem, tak i cenami.Mohu doporučit.


Ověřeny pacient

Pan doktor a jeho kolegyně zachránili mému kocourovi život! Nebýt jich, nepřežil by těžký úraz i následné komplikace. Tuhle kliniku jsem už doporučil mnoha známým a všichni byly víc než nadšeni - odborností, vstřícným přistupem i milým prostředím.


Ověřeny pacient

Pan doktor Hošek nám před 3 lety zachránil naši Ťapku, když měla ucpaná střeva, pak zánět pohrudnice a špatnou imunitu. Bez něj by tu už Ťapka s námi neoslavila v listopadu své 6 narozeniny. Přijal nás o půl jedné v noci, když jsem s Ťapinou předtím strávila celé odpoledne a večer na klinice v Komárově.Tam po mě chtěli jen za RTG a základní vyšetření 500,- Kč i když diagnóza byla již stanovena naší veterinářkou a měli ji jen pozorovat přes noc, aby ji to neprasklo. Když je nutná operace nebo vyšetření na přístrojích , tak jedině k panu doktorovi Hoškovi, je superrrrr ! :-D


V
Ověřeny pacient

Já mám velice pozitivní zkušenosti s panem veterinářem, u kterého si můžu být naprosto jistá, že chce především pomoci zvířeti a ne tahat z lidí peníze. Má velice rozsáhlou praxi a dlouholeté zkušenosti. Mně ošetřoval za posledních 15 let dvě fenky, u jedné z nich naprosto perfektně provedl kastraci a mám v něj plnou důvěru. Lidsky výborný člověk a s větším zákrokem či ošetřením bych jinam nešla.


S
Ověřeny pacient

tak na vysokou skolu veterinarni bych nesla! neochotni a drazi prisla jsem tam zbytecne o pejska!pan Hosek je machr co se veteriny tyce.operoval mi dvakrat pejska a vzdy jsem byla moc spokojena netaha z lidi penize je stricny a ochotny.vim ze pro meho milacka udela maximum je to clovek na spravnem miste.


T
Ověřeny pacient

Pan doktor má napsáno, veterinárná klinika s pohotovostí, ale když ji náhodou potřebujete, tak se vás sloužící lékař zeptá po telefonu, jestli to jako hodláte řešit dneska a že v ordinaci stejně bude až v deset večer. Děkuji opravdu moc. Zavolala jsem jinde, kde nám byli ochotní se věnovat a řešit zdravotní problém našeho pejska.


A
Ověřeny pacient

Znám doktora Hoška,myslím že je jeden z nejlepších v Brně,hlavně co se specializace týče-porodnictví atd.Doporučuji.


S panem doktorem Hoškem mám velmi dobré zkušenosti, po odborné stránce na psy je výborný, k lidem i zvířatům je vlídný, vše vysvětlí, netahá peníze zbytečně, ale hledá nejrozumnější řešení. Zachraňoval mi fenu po autonehodě, později jí prováděl gynekologickou operaci, vše k velké spokojenosti. I tam, kde se naše názory rozcházejí (já krmím syrovým, on granulemi), respektuje mé rozhodnutí a nezatracuje.
Mgr. Anna Skryjová


Tento doktor mi zachránil kocourka, který měl opakované záněty močových cest. Přešla jsem k doktoru Hoškovi od jiného veterináře s napůl mrtvým ucpaným kocourem. Vlídný přístup ke mě a rychlý odborný zásah u kocoura mě přesvědčil, že MVDr. Hošek je jeden z nejlepších. Po zákroku byl kocour na klinice na kapačkách. Jsem moc ráda, že jsem se o toto lékaři dozvěděla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti