Lubica Lichorobiecová, psycholog Orlová

Mgr. Lubica Lichorobiecová

Psycholog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Masarykova 900, Orlová
Zařízení klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem byla moc spokojená ,nevím jestli si někdo myslí že bude chodit k psychologovi a jen se vypovídá "to může kamarádce "někomu někomu se nemusí líbit ale paní doktorka se snaží vás tlačit ať najdete řešení sami ,a o tom je jinak se problém nevyřeší taky jsem někdy nevěděla jak by jsem problém vyřešila když se mě ptala tak jsem odpovídala co jsem si myslela že co je správné a čím to vyřeším až jsme spolu dosli jak daný problém řešit za mne velká spokojenost


M
Ověřeny pacient

Trpím depresemi a panickou poruchou. Má obvodní lékařka mi doporučila doktorku Lichorobiecovou. Nejprve se mi zdála velice dobrá (asi první dvě sezení), ovšem při třetím jsme probíraly zcela nepodstatné věci a věci které mě trápily a způsobovaly mi silné deprese jsme vůbec neřešily. A tak to šlo x sezení. Dokonce se mi stávalo, že jsem přišla na sezení se slabou depresí a odcházela jsem se silnou depresí a nabíhající panikou.
Navíc jsem díky depresím musela přerušit na 2 měsíce školu, jelikož jsem nebyla schopná se na nic soustředit a díky panice tam ani vydržet. Ovšem když jsem jí tuto situaci vysvětlila, řekla mi že by se tam přeci jen měla vrátit (neposlechla jsem ji a jsem ráda). Vrcholem bylo když jsem vybíraly termín dalšího sezení a ona mi řekla, že jako nezaměstnaná můžu přijít kdykoliv (v tu dobu jsem měla školu přerušenou a po 2 měsících se do ní normálně vrátila). Od té doby už jsem u ní nebyla, její jedná mě urazilo. Nedokázala pomoc a ještě měla opovrhující jednání.


K
Ověřeny pacient

K paní magistře chodím již více než pět let a stále mám s každého sezení dobrý pocit i když to občas bolí na duši. Jestli si někdo představuje, že kdekoliv u psychologa dostane zaručený recept a jeho potíže přestanou, tak se hodně plete. Než psycholog začne léčit, musí vědět, co má léčit, neboli znát příčinu potíží. A v tomto všem mi paní magistra hodně pomáhá.


X
Ověřeny pacient

Ja nevim, misto aby mi rikala, jak to vidi ona a co si o tom mysli, jak by to melo byt, tak se me porad pta na ruzne veci, na ktere se mi nekdy i tezko odpovida, protoze proste nevim jak odpovedet. Takze zatim nevim.


M
Ověřeny pacient

Má naivní představa psychoterapie byla: já budu vyprávět o svých strastech, paní doktorka si mne vyslechne a pak budeme hledat způsob jejich eliminace. Nuž, nebylo tomu tak, mluvit jsem moc nemohl, spíš tlačen do kouta stále opakovanou otázkou: jak si představuji řešení svých potíží. Protože jsem evidentně neznal "správné řešení tajenky" - byl jsem po několika sezeních vypuzen jako nespolupracující a zcela nevhodný typ pro psychoterapii. Popravdě - vyhazov byl pro mne vlastně vysvobozením - do té doby jsem měl největší strach ze zubaře ......


Ověřeny pacient

Paní Lichorobiecová je psycholožka, kterou si pochvaluje mnoho lidí, já však ne. Hledala příčiny kde se dalo, což je samozřejmě její práce, avšak dopídila k velmi zajímavým a velmi nepravděpodobným závěrům. Například mi řekla, že jsem jako malá byla přecitlivělá z toho důvodu, že na mě rodiče kašlali. Přitom jsem se taková už narodila, což jsem jí zdůraznila. Neposlouchala.
Zadruhé. V době, kdy jsem uklidnila svůj vztek, jsem pocítila značnou úlevu a kontrolu nad sebou. Zdůraznila jsem jí, že jsem nic nepotlačovala. Nedala si říct a složitými argumenty mi nakonec spletla hlavu tak, že jsem na její nesmyslnou teorii přikývla.
A jako poslední věc uvedu takový bonbonek: Jednoho dne jsme se dostaly do fáze, že se mě ptala, čím překonám strach a zabiju danou vosu. Napadly mě dvě věci, které jí nestačily. Tak co mi pomůže najít odvahu na zabití hmyzu... Chodily jsme pořád dokola a znovu a znovu se mě ptala na tu samou věc, i když věděla, že odpověď prostě neznám! Nakonec usoudila, že se tímto snažím být roztomilá. Čímž mě dopálila na nejvyšší míru!
Poté jsem se dozvěděla, že k tomu potřebuju odvahu!

Poslední sezení mělo takovýto konec: ptala se mě, s čím bych chtěla pomoct tentokrát. Řekla jsem jí, že chci zůstat v klidu, i kdyby kolem mě lítalo tisíc vos (což se jednou stalo). Chvíli jsme diskutovaly o tom, jak jsem se zachovala posledně (přetáhla jsem si přes hlavu bundu a dělala, že tam nejsem). Vypadalo to, že mi chce vtlouct do hlavy, že to vlastně bylo dobré řešení.
Pak se ptala, jestli chci pomoct ještě s něčím dalším, řekla jsem že ne (považovala snad téma zachování klidu za uzavřené???). Po mojí odpovědi mě provrtávala pohledem jako nějaký laser. Pak špitla, že bych mohla mít problém třeba ve vztazích. Já však žádný problém nemám, nebo ho aspoň nevidím. Po této odpovědi se na mě znovu koukala, jako by si mi to přála vytáhnout z hlavy. Pak usoudila, že už nic nepotřebuju, a tak se uvidíme 1. září, aby si mě mohla zkontrolovat, a tím to hasne!


Ověřeny pacient

Někdy psychology špatně chápeme a děláme ukvapené emoční rozhodnutí. Není pro mne osobně lehké bojovat se svými problémy a démony. Nezbývá mi nic jiného než věřit, že je paní doktorka tou správnou volbou. Opakuji, není to lehké a né vždy příjemné. Když se,ale věci trochu uleží, tak cítím obrovskou úlevu. Posouvá mě to někam dál. Což je moc dobře. Tento lékař určitě stojí za pozornost. Je to mnohem lepší, než být na to všechno sám. Děkuji Marii K.


Ověřeny pacient

Hrozný psycholog!!Když jsem se ji svěřila ,že mi v mých nejtěžších chvílích bylo doporučeno at si vrazím nůž do břicha ,tak se mě zeptala "a nemyslíte,že by to bylo nejlepší?" v ten moment jsem za sebou zabouchla dveře a ten člověk pro mě skončil!!


V
Ověřeny pacient

K pani doktorce chodím už nějakou dobu a mužu napsat že je to vynikající člověk který dovede naslouchat poradit dojmout,má srdce na pravém místě a nestydím se za to napsat i to že ji mám velice ráda nejen jako kapacitu ale i člověka samotného. Po každém pohovoru s ní je mi mnohem lépe . Má užasný přístup k lidem mohu jen vřele doporučit....Moc vám děkuji


N

Příjemná milá, psycholog na pravém místě moc děkuji za léčbu .


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti