MUDr. Libuše Víšková

Praktický lékař, Internista Více

Otnice 1 adresa

Praktický lékař
č.d. 49, Otnice

Pokud nemá člověk problém, spokojen s ní být může. Ona milá být umí, léčit bohužel ne. Patří k těm lékařům, kteří mají zato, že když jejich péče pacientovi nepomáhá, je to vina pacientova, ne doktorova.. Když se moje problémy nelepšily, začala na mě koukat přesně tím výrazem "ty už jsi tady zase?!", mluvíc se mnou jako s hypochondrem. Když mi jednou i něco v tom smyslu řekla, slušně jsem se rozloučila a odešla, už mě tam nikdo nikdy neuvidí. Pět let chodím jinam a tam se konečně začalo "něco dít". Prohlídky od stolu, přičemž se MUDr. sotva kdy zvedne, aby vám vůbec změřila tlak, nemám zapotřebí. A Paralen, ten si můžu naordinovat sama, na to nemusím dvě hodiny sedět v čekárně a poslouchat, jak se sestřička s paní doktorkou živě baví u kávičky, přičemž čekárna praská ve švech.

Paní doktorka je úžasná, já si stěžovat nemohu, vždy mi pomohla.

k pí dr.chodíme celá rodina léta,je příjemná,ochotná,vždy nám
pomohla při našich problémech zdravotních,neměnili bysme

Před třemi lety jsem byla u paní doktorky,že mám čtyřicítky horečky,které mi nejdou srazit,kašel a bolesti na hrudi.Ona naznala,že "nachlazený" je každý třetí.Poslechla si mne a poslala domů s Paralenem.Po deseti dnech,když mi horečky stále nešly srazit a začala jsem k tomu zvracet,tak jsem jela na pohotovost.Tam mi zjistili,že mám rozsáhlý zápal plic a od něho zánětem zasažené okolní orgány.V nemocnici jsem pak musela být 10 dní na kapačkách.
Po měsíci šel k paní doktorce můj manžel také s kašlem a bolestí pod lopatkou.I když se zmínil,že se jeho žena zrovna léčí se zápalem plic,paní doktorka viděla vše jinak.Manžel dostal obstřik na uvolnění svalstva.Odpoledne šel do nemocnice,kde mu také zjistili zápal plic.
Myslím si,že takovou lékařku jen tak nenajdete!!!

příjemná,vysĺechne potíže,vyšetří,vždy mě napsala léky,
které mě pomohly,mám k ní důvěru,neměnila bych

příjemná,ochotná,má mou plnou důvěru,doporučuji

příjemná,ochotná,vždy mi pomohla při mých zdravotních potížích
neměnila bych

Já se nestačím divit..to si snad paní doktorka píše sama "výborná v diagnostice"... o jejich "diagnostických schopnostech" (upřený pohled na pacienta mezi dveřmi) ví své mnozí lékaři v brněnských a především ve Vyškovské nemocnici, kteří napravovali její častá "diagnostická" pochybení...poznal jsem vzhledem k těžké nemoci spoustu různých lékařů a tahle je jednoznačně nejslabší.

příjemná,ochotná vždy pomoci radou,léky,doporučuji

Výborná v diagnostice,ochotná,poradí,uklidní,předepíše léky "NA TĚLO".