Libuše Šimečková, praktický lékař

MUDr. Libuše Šimečková

Praktický lékař

č.d. 75, Ratiboř
Praktický lékař pro dospělé

Bohužel patřím také k nespokojeným. Pořád dokola jedny nezabírající antibiotika, o výtěr z krku si musím říct, o kontrolní sedimentaci se mi může jen zdát...své problémy jsem nakonec musela vyřešit u jiného lékaře SAMA. Jen procítěně pokyvuje hlavou, ale neléčí...neumím si představit, že bych šla se závažnějším problémem..a ty její přestávky, jak se jí zachce..

Mě naprosto vyhovuje jeko lékařka. Neda se to srovnat s MUDr. z vedlejší vesnice co mi spíše připomína smrtibráchu.

Paní doktorka Šimečková je skvělá lékařka.
Svou práci odvádí profesionáloně, a to že do ní umí vložit víc pozornosti, opatrnosti, lidskosti, citu a že umí opravdu naslouchat nemocnému víc než kterýkoliv jiný lékař, je v tomto oboru neocenitelné.
A pokud se to někumu nelíbí, pochybuji, že ho někdo drží!
Ten komentář z 23.4. svědčí nejen o neznalosti a nezralosti,...

F

Nejlepší

Mně vyhovuje,sopel léčit umí,když chci někam na vyšetření,tak mně pošle.Furt lepší jak felčar v sousední vsi proti proudu potoka,ten by nejraději prováděl v ordinaci lobotomii.

Nevím jak vy ale já jsem spokojená vždy má dobrou náladu vlídné slovo.

Paní doktorka doktoruje jen pro někoho!!!!! Pokud člověk neví jak si svou nemoc vyléčit a paní doktorce to neřekne, tak nenapíše léky, nepošle k vyšetření..... tlakoměr snad ani nemá. Každý si musí vše naordinovat sám!!

pokud profesně můžete takto hodnotit, není zapotřebí další komentář.