Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Jičín

Doktorka je velmi nepříjemná, arogantní a vyšetření neodborné. Vůbec mi nepomohla, ale ani neměla snahu mi pomoct. Jen co jsem k ní přišla do ordinace, tak se chovala velmi arogantně a povýšeně. V lékárně pomůžou lépe než ona. Nechápu, jak s ní někdo může být spokojený a ještě se tam někdy vrátit. Já bych tam už nikdy nešla. (Naopak sestřička je moc hodná.)

Opravdu otřesné a povýšenecké chování paní doktory povrzuji..

pani doktorka je ta nejhorsi a arogantni.......jakou sem kdy zazila. manzel onemocnel pohl.chorobou, ale byl verny a ja taky. pani doktorka ho pod natlakem a vyhruzkama donutila ke lhani, a rek ji ze mel ale ze nevi jmeno. pritom oba vime ze se to da v nekterych pripadech prenyst bez styku a hlavne v ty dobe co se musel nakazit sme byli porad spolu nebo byl v praci, nacoz mam nekolik svedku. (i podle dochazky). a uznejte muze byt clovek fyzicky na dvou mistech zaroven? volali sme i jine lekarce a i pres policii a chovani pani doktorky nikdo nepochopil. ale dostali sme radu to radsi nechat jak to je. nedoporucuju vubec!!!!! neni vstricna a nestydi se rvat na lidi. rekla bych ze nekterym vecem vubec nerozumi. objedna si nas na 7:50, pritahne v 8, a i pres to ze se dohodnem ze pospichame veme protekcne neobjednane znamosti. a to ze si z krvi a z ostatnimi stery musime chodit sami pres celej jicin to uz o necem svedci. i kdz slibi ze nas tim nebude zdrzovat. fakt uz nikdy k ni. jak neco takovyho muze delat doktorku!!!!!

Jsem upřímně vyděšená, jak se 20 let po revoluci jednání některých lékařů nezměnilo. Arogance, povýšenost lékařky i sestry, žádné empatie, NIC. Jen pocit, že mám možnost volby mne uklidnil, když jsem z hnusné, tmavé a neútulné čekárny prchala. Tady, se léčit nebudu! Lékařka, co projde čekárnou a neodpoví pacientům na pozdrav, sestra, která o plánovacím kalendáři zřejmě nikdy neslyšela a její zděšení nad mým dotazem, proč v době, kterou jsem měla objednanou, vezme jiné tři pacienty? a já tedy budu další hodinu čekat,...A k lékařce, ještě aby to celá čekárna slyšela, pronese : "to je nehoráznost, co si ty lidi o sobě myslí!"
Ne, ne a ne! Opravdu naštěstí nejste nezastupitelné, dámy.

S paní doktorkou jsem spokojená. Vyléčila mě z boreliozy, v pubertě z problematického akné a taťku zbavila plísní na rukou. Opravdu pečlivý lékař. Sestra též nemá chybu :) Objednací doby nejsou na čtyři měsíce a v čekárně se čeká 10 min. max 30. Nikdy jsem nečekala hodinu a dýl jako u některých. Takže u mě naprostá spokojenost!!! :)

Velice nepříjemná paní doktorka!!! Chtěla mi ekzem na obličeji leptat dusíkem, tak jsem raději zašla k jinému lékaři, který mi dal Canesten a ekzem během pár dnů zmizel.Paní doktorka mě předtím léčila asi měsíc. už bych k ní nikdy něšla, je to jedna z nejhorších lékařek co znám.

Řeknu Vám, že se přikláním k těm horším. Jednání typu to čím se mejete je jenom reklama a je to všechno špatný, kupte si toto v lékarně cena: 800 a víš mně teda zarazila. Další návštěva po půl roce (vyrážka nezmizela):konstatování, že se moc umývám, mně dostala!!! Je špatné, že chodím ke kosmetičce, nemám se malovat ani tolik umývat, je podle mně docela neprofesionální. Neudělali mi ani krevní testy.

přestěhoval jsem se a začal chodit k paní doktorce,musím říct,že jsem s ní velmi spokojený.Je to odborník na úrovni.Doporučuji

přešel jsem k této lékařce od jiného kožního a jsem spokojený,s přístupem i léčbou

X

MUDr.Paroulková svou pečlivostí a důsledností přišla u naší příbuzné na kožní nádor v raném stadiu a tím jí velmi pravděpodobně zachránila život.Moc jí děkujeme.Vřele doporučujeme.
Myslím,že tato lékařka má velký zájem o lidi a jejich problémy.Zřejmě ale 2 pisatelé měli"problém" se kterým připravují lékaře pouze o čas. Myslím si to také proto,že nepíší nic konkrétně.