Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
11 názorů

L
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Jičín

Doktorka je velmi nepříjemná, arogantní a vyšetření neodborné. Vůbec mi nepomohla, ale ani neměla snahu mi pomoct. Jen co jsem k ní přišla do ordinace, tak se chovala velmi arogantně a povýšeně. V lékárně pomůžou lépe než ona. Nechápu, jak s ní někdo může být spokojený a ještě se tam někdy vrátit. Já bych tam už nikdy nešla. (Naopak sestřička je moc hodná.)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Opravdu otřesné a povýšenecké chování paní doktory povrzuji..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

pani doktorka je ta nejhorsi a arogantni.......jakou sem kdy zazila. manzel onemocnel pohl.chorobou, ale byl verny a ja taky. pani doktorka ho pod natlakem a vyhruzkama donutila ke lhani, a rek ji ze mel ale ze nevi jmeno. pritom oba vime ze se to da v nekterych pripadech prenyst bez styku a hlavne v ty dobe co se musel nakazit sme byli porad spolu nebo byl v praci, nacoz mam nekolik svedku. (i podle dochazky). a uznejte muze byt clovek fyzicky na dvou mistech zaroven? volali sme i jine lekarce a i pres policii a chovani pani doktorky nikdo nepochopil. ale dostali sme radu to radsi nechat jak to je. nedoporucuju vubec!!!!! neni vstricna a nestydi se rvat na lidi. rekla bych ze nekterym vecem vubec nerozumi. objedna si nas na 7:50, pritahne v 8, a i pres to ze se dohodnem ze pospichame veme protekcne neobjednane znamosti. a to ze si z krvi a z ostatnimi stery musime chodit sami pres celej jicin to uz o necem svedci. i kdz slibi ze nas tim nebude zdrzovat. fakt uz nikdy k ni. jak neco takovyho muze delat doktorku!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Jsem upřímně vyděšená, jak se 20 let po revoluci jednání některých lékařů nezměnilo. Arogance, povýšenost lékařky i sestry, žádné empatie, NIC. Jen pocit, že mám možnost volby mne uklidnil, když jsem z hnusné, tmavé a neútulné čekárny prchala. Tady, se léčit nebudu! Lékařka, co projde čekárnou a neodpoví pacientům na pozdrav, sestra, která o plánovacím kalendáři zřejmě nikdy neslyšela a její zděšení nad mým dotazem, proč v době, kterou jsem měla objednanou, vezme jiné tři pacienty? a já tedy budu další hodinu čekat,...A k lékařce, ještě aby to celá čekárna slyšela, pronese : "to je nehoráznost, co si ty lidi o sobě myslí!"
Ne, ne a ne! Opravdu naštěstí nejste nezastupitelné, dámy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou jsem spokojená. Vyléčila mě z boreliozy, v pubertě z problematického akné a taťku zbavila plísní na rukou. Opravdu pečlivý lékař. Sestra též nemá chybu :) Objednací doby nejsou na čtyři měsíce a v čekárně se čeká 10 min. max 30. Nikdy jsem nečekala hodinu a dýl jako u některých. Takže u mě naprostá spokojenost!!! :)


Velice nepříjemná paní doktorka!!! Chtěla mi ekzem na obličeji leptat dusíkem, tak jsem raději zašla k jinému lékaři, který mi dal Canesten a ekzem během pár dnů zmizel.Paní doktorka mě předtím léčila asi měsíc. už bych k ní nikdy něšla, je to jedna z nejhorších lékařek co znám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Řeknu Vám, že se přikláním k těm horším. Jednání typu to čím se mejete je jenom reklama a je to všechno špatný, kupte si toto v lékarně cena: 800 a víš mně teda zarazila. Další návštěva po půl roce (vyrážka nezmizela):konstatování, že se moc umývám, mně dostala!!! Je špatné, že chodím ke kosmetičce, nemám se malovat ani tolik umývat, je podle mně docela neprofesionální. Neudělali mi ani krevní testy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


přestěhoval jsem se a začal chodit k paní doktorce,musím říct,že jsem s ní velmi spokojený.Je to odborník na úrovni.Doporučuji


přešel jsem k této lékařce od jiného kožního a jsem spokojený,s přístupem i léčbou


X

MUDr.Paroulková svou pečlivostí a důsledností přišla u naší příbuzné na kožní nádor v raném stadiu a tím jí velmi pravděpodobně zachránila život.Moc jí děkujeme.Vřele doporučujeme.
Myslím,že tato lékařka má velký zájem o lidi a jejich problémy.Zřejmě ale 2 pisatelé měli"problém" se kterým připravují lékaře pouze o čas. Myslím si to také proto,že nepíší nic konkrétně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti