Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

K naší paní doktorce Mauleové chodí již od té doby co jsem se sem přistěhovala tedy 25 let je to moc sympatická a milá paní doktorka hodně mi pomohla vždy kvalitně vyšetří je moc milá k letitým pacientům a velice pečlivá takových lékařů už je jak šafránu a přesto jí někteří lidé nemohou přijít na jméno , ale jedná se nejspíše o takzvané hypochondry nebo simulanty. Ale každý má své chyby nikdo není dokonalý ale já jí mám ráda a budu moc smutná až bude v důchodu a na její místo přijde někdo jiný. Té chvíle se já i jiní pacienti, kteří jí mají rádi děsíme. Doufám že nějaký čas s námi ještě tady bude.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je příjemná, s lidským, ale zároveň profi přístupem. Po cca (ani nevím) 35 letech jsem stále velmi spokojen. Doporučuji :-))
Michal Chramosta


Ověřeny pacient

Lepší doktorku jsem nepoznala.


V
Ověřeny pacient

Souhlasím s hodnocením "velmi dobrý", protože k MUDr. Libuši Mauleové coby praktické lékařce toho není moc co vytknout. Chávlím a jsem ráda, že spadám do její kartotéky :-)) VP


S paní doktorkou jsem moc spokojená, bez problému odesílá k odborníkům, vždycky pečlivě vyšetří. Setřička je moc ochotná :-) .


K paní doktorce MUDr.Mauelové Libuši chodím nejméně 30 let a jsem velice spokojená, doporučuji. Též její zdravotní sestřička je erudovaná pracovnice a obě mají pěkný přístup k pacientovi.Děkuji. Marie Šteflová


Hodnotím jako velmi dobrý, vlídný přístup k pacientovi, bez problému odešle k dalšímu vyšetření k specialistovi.
Marie Šteflová


Paní doktorka nikdy nic nepodcení, případně pošle na odborné vyšetření, je vždy velmi milá a má lidský přístup. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti, škoda, že takových doktorů není více...J. Hájková


Jsem velmi spookojen. Cepák


Paní doktorka je velmi ochotná, byl jsem u ní pouze na prohlídce pro mého zaměstnavatele a byl jsem nadšený jejím přístupem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti