Manž. Curieových 657, Třebíč

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Domluvená Schuzka

Paní Doktorka je velmi hodná a ráda poradí ovšem po řešení nežádoucích účinku léku říká že to z těch prášku být nemůže a že je měnit nebudeme což mě celkem zklamalo ale jinak paní doktorka je velice hodná i paní sestřička takže dávám za 4* kvůli tomu že říká že ty potíže (které sem než jsem začal užívat léky neměl) nemůžou být z prášku přitom když si přečtete nežádoucí účinky tak to mam je napsané ale vysazovat je nechci bez paní doktorky

Kdysi jsem tuto doktorku žádala doporučení pro dcerku do školky, aby nemusela ve školce odpoledne spát, protože dcerka měla po odpoledním spánku zvýšení obtíží, o kterých jsem tenkrát ještě nevěděla, že jsou formou epileptických záchvatů (ty spaní přes den zhoršuje) Paní doktorka se o příčiny obtíží dcerky nezajímala, vyjádřila svůj názor, že jsem "teutonická" (dle mé známé lékařky tohle slovo vůbec neexistuje) a dcerce doporučila i nadále dodržovat režim odpoledního spaní ve školce.