Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Sestra fajn, doktor je sice milý, ale to nic nevypovídá o jeho kvalifikovanosti... Zřejmě je více chirurg, než praktický lékař.
Snažil se mi léčit sníženou funkci štítné žlázy, výsledky z krve konzultoval s manželkou po telefonu a ta aniž by věděla kolik vážím nasadila dávkování Letroxu takové, že mě předávkovali a rozhodili celý organismus min. na rok. K endokrinologovi mě poslat nechtěl, prý mě chtěl ušetřit dlouhé čekací doby. Myslím si, že nemoc štítné žlázy je natolik závažné onemocnění, které si odborníka zaslouží. Doktor Míček, mi potvrdil, že nejsem zdaleka první, koho pan doktor Zvára takto "léčil". Proto jsem spokojená nebyla a raději odešla.

právě jsem se od pana doktora vrátila a po těch negativních recenzích jsem po pravdě měla trochu strach, ale musím říci, že jsem maximálně spokojená. Proto nevěřte všemu co se kde píše.
Pan doktor milý, sestřička také a myslím, že i vyšetření úplně profesionální, stejně nevím, jak laik pozná jestli je jejich vyšetření provedeno profesionálně.
děkuji :-)

Nerozeznal základní diagnozu.

Je to nejhorší doktor co znám nicemu nerozumí a ani pacienta nevyslechne.Už delší dobu se rozhoduji ale ted už vím ,ze o něj odchazim k jinému lékaři a lituji těch co se k němu přihlásí.Je to absolutní neprofesionál,ktery vubec nevi co má dělat.No jedním slovem vrchol,jak někdo takovy muže byt ubvodní lékař.To i sestra je chytřejši než on a někdy až moc.

Naprosta nespokojenost,to uz tam muze sedet kdokoli!!!

Absolutně neprofesionální přístup, nejsem spokojený. Podcenil léčbu, zkoušel mi dávat různé léky, které nezabíraly a já trpěl až jsem se složil a odvezli mě do nemocnice, kde mi jiný doktoři řekli, co mudr. Zvára se mnou dělal, že jsem tak skončil. Nedokázal včas odhalit správnou diagnózu a nasadit správné léky. NEDOPORUČUJI

nevnímá, polovinu věcí je mu potřeba opakovat a stejně na to často zapomene. zlehčuje nebo zcela ignoruje popsané příznaky (tvrdil, že moje příznaky jsou nejednoznačné a když jsem stejné příznaky popsala OPRAVDOVÉMU odborníkovi, ten mě okamžitě poslal na sérii vyšetření, jelikož poznal, že mám reálný problém). jediný doktor v mém životě, který mě svým chováním přivedl k pláči. v ordinačních hodinách opouští ordinaci. profesně ani lidsky nepřesvědčí o svých kvalitách.

Sympatický, ochotný

Mohu jen doporučit, velmi ochotně vše vysvětlí a doporučí vhodnou léčbu. Skutečný odborník ve své branži. Citím se u něj skutečně dobře a jistě.

nemůžu doporučit. stanovil mi okamžitě chybnou a nesmyslnou diagnózu a to si to navíc vyhledal v knížce. špatný doktor