Ambulance klinické psychologie
Šmilovského 1122, Litomyšl

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Pan doktor sice vyřizuje hovory při sezení, ale vždy se omluví, než telefon zvedne. Pozdní příchody na sezení jsou také běžné, ale je to čistě jen proto, že ordinuje ve dvou městech (Svitavy i Litomyšl) a dojíždí autobusem. Jako doktor je velice příjemný a s naším synem dělá jeho spolupráce s námi velké pokroky. Vzhledem k jeho práci chápu jeho postoje, a není to nuda, kterou dává najevo při sezení, ale únava. Když denně vyslechnete desítky lidí, kteří Vám brečí na rameno, protože nic nezvládají a pomoct si můžou jen sami, ne sezením u psychologa, tak to je potom těžké. Některým není pomoci a je jich hodně, a denně je poslouchat a snažit se jim pomoci je velice vyčerpávající. V tomto oboru se pohybuje manžel, ale trochu jiné specializace a můžu potvrdit, jak moc toto unavuje. Pan doktor není znuděný, ale unavený. Je to také jen člověk a má své mouchy jako my všichni. Proto poslední co bych řešila je telefonování. Důležité jsou výsledky , které za sebou nechává a u nás je to pozitivní ohlas. S pozdravem
Šimková Ladislava s Filípkem z Janova u Litomyšle

Když nás kdysi učil na pedagogické škole psychologii, zbožňovali jsme ho.Dovedl látku podat zajímavě a hodně času věnoval praxi.Jako učitelka jsem se s ním setkala v jeho ordinaci, kde pomáhal jednomu mému žáčkovi, jemuž hrozila pro neprospěch a nepřizpůsobivost zvláštní škola. Z onoho chlapce je dnes úspěšný majitel firmy, zvládl i maturitu. Zlom po terapii pana Tronečka byl neuvěřitelný a jasně pozitivní.