Libor Troneček, psycholog Svitavy

Mgr. Libor Troneček

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Dimitrovova 4, Svitavy
Ambulance klinické psychologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Chodili jsme za ním s dcerou. Na mě dělal velmi dobrý dojem, dcera si sezení chválila. Vzhledem k tomu, že to nebyl první psycholog, se kterým se setkala, považuji to za dobré znamení. Rozhodně nám to všem výrazně pomohlo.

Je to velmi špatný psycholog. Nedoporučuji vypracování soudních znaleckých posudků od něj.

Nejlepší psycholog, za kterým jsem byla. Dokáze se vcítit a pochopit, i když toho má hodně. Doporučuji

Dlouho pečlivě poslouchá a pak několika slovy vystihne podstatu. Pojmenoval problém a tím hodně pomohl. Děkuji. Jana K.

Pan Mgr.Troneček mi byl doporučen.Bohužel jsem se v něm zklamala.Navštívil mého manžela,který byl ve vážném stavu v LDN a na můj telefonický dotaz mi neodpověděl.Velmi mě jeho nezájem zabolel.Tohoto pána bych nikomu nemohla doporučit.