Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí
Chirurgické středisko GALEN, 1. patro

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

• dětská chirurgie

Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro Jiný

I já se připojuji s obrovskou spokojeností za úžasnou operaci zúžené předkožky mého syna. Pan doktor ho vyšetřil mezi operacemi, vše krásně a jasně vysvětlil a dokonce nás vzal v nejbližším termínu, jelikož se synovi přitížilo. Naprosto úžasný přístup a jeho ruce i srdce pozlatit. Syn je zcela v pořádku, spokojený a maminka konečně klidná. Děkujeme.

Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro

Pana doktora určitě doporučuji, skvělý přístup. Mohu porovnat operaci jednoho nesestoupleho varlete u syna 3 roky, která byla provedena v nemocnici a druhého vč pupeční kýly, která byla provedena panem doktorem Janečkem v Galenu a rozhodně vítězí druhá varianta. Pobyt v nemocnici absolutně zbytečný u těchto typu zákroků, po operaci v nemocnici syna stejně nikdo nehlídal(až na skvělou vyjímku pana doktora Krieglera, který ho operoval) (první operace byla v nemocnici protože jsem o panu doktorovi Janečkovi nevěděla a zároveň proběhlo i odstranění nosní mandle)

Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro Tříselná kýla

Pana doktora doporučuji všemi 10! Je to PAN doktor s velkým D, neuvěřitelně lidský, slušný, pozitivní-úsměv při každé návštěvě a prostě sympaťák. Syn konzultaci, operaci tříselné kýly a následnou kontrolu zvládl naprosto perfektně, strach žádný,jen maličko před operací,ale to je přirozené, jinak by jsme neřekli, že syn vůbec nějakou operaci absolvoval. Přístup celého týmu CHS Galen perfektní. Takže za nás obrovská spokojenost a doporučuji si za panem doktorem dojet jako my,klid rodičů a zdraví dítěte stojí za to!

Umístění: jiné místo

Dobrý den, pana doktora Libora Janečka, mohu vřele doporučit. Lidský, milý, profesionální přístup. Je to odborník na svém místě. Svou práci nedělá jen v ordinačních hodinách jako většina lékařů, ale ochotně Vám poradí kdykoliv, ve svém volném čase. Klobouk dolů a ještě jednou obrovské díky. Konečná Kateřina a Filípek

Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro nesestoupená varlata

Pan doktor je prostě skvělý. Mohu jen chvalit. Celý personál byl moc fajn. Děkujeme za syna. Nebyl vystresovaný a všechno bylo v klidu.

Byli jsme s dcerou na zákroku s pupeční kýlou v Galenu v Ústí nad Orlicí u pana MUDr.Janečka a mohu jen doporučit :-). Perfektní profesionální přístup vše bez problémů a hlavně rychlé což je pro dítě 5let parádní :-). Pan doktor Vás přivítá vše Vám řekne jak bude zákrok probíhá a i po operaci řekne jaká je následná léčba a po operaci cca za 2h jsme jeli domů a dcerka se prospala v autě a doma už si hrála a bylo vše bez problémů. A děti dostanou od pana doktoro po probuzení lízátko a to je největší uklidňovadlo :-). Opravdu jen doporučuji a s dítětem jen tam!!!

Chtěli bychom touto formou velmi poděkovat panu Prim. MUDr. Janečkovi! Je to neskutečně milý, ochotný, citlivý člověk a doktor s velmi lidksých přístupem! Řekla bych, že jeho heslem musí být “co nejspokojenější dítě, ale i rodič”! Nejednou mě velmi uklidnil, když jsem před operací syna měla z něčeho strach. Je to profesionál na svém místě. Byli jsme hospitalizování na dětské chirurgii v Kolíně, kde je primářem a musíme uznat, že i tým doktorů, kteří tam pracují a sester je úžasný! Všichni jsou velmi milí a ochotní a s dětmi to umí. Jakmile své dítě svěříte do rukou pana Janečka, tak se již nemáte čeho bát. S pozdravem a s úctou manželé Hamákovi a syn Zdeněček.

Pan doktor operoval našemu dvouměsíčnímu synovi tříselnou kýlu. Díky jeho skvělému lidskému a zároveň profesionálnímu přístupu jsme byli mnohem klidnějši i v této pro nás neznámé a náročné situaci. Pan doktor je velmi ochotný poradit a pomoci i po telefonu. Moc za vše děkujeme a doporučujeme!

Dobrý den, pan doktor Janeček je opravdový PAN DOKTOR se vším všudy a není co dodat. Mohu vřele jen doporučit. Vše vysvětlil do detailů, lidsky a obyčejně, což pochopí i naprostý laik, ochotně odpoví na všechny otázky vyčerpávajícím způsobem. Skutečně vynikající profesionál na pravém místě, moc nám pomohl, již dvakrát a opět se na něj obracíme a věříme že ne naposledy. Moc děkujeme Lenka a František

Naprosto profesionální přístup k rodičům a lidský k dětem, není co dodat... snad jen, kéž by byli všichni lékaři takoví jako Vy! Již po několikáté - děkujeme!!

• dětská chirurgie