Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí
Chirurgické středisko GALEN, 1. patro

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • dětská chirurgie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: jiné místo Jiný

Úžasný lékař, člověk s lidským přístupem a srdcem na svém místě. Zařídil, vysvětlil, komunikoval i ve svém volném čase. Operace syna proběhla na jedničku, pan primář má zlaté ruce.
Velmi doporučuji a děkuji. Lucie&Samuel

A
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro Jiný

Byly jsme velice spokojeni, syn je méně komunikativní, a pan doktor to s ním zvládl na 1* pro pana doktora jsem se rozhodla z vlastní zkušenosti, kdy mi prováděl dvě operace :)

H
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Janeček je opravdu člověk na svém místě. Velmi empatický, komunikativní, vždy se snahou pomoci. A jestli se také počítá názor čtrnáctiletého kluka (mého syna), tak prosím pěkně - je to: frajer a borec ! :)

J
Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro Jiný

Také se připojují a pana doktora mohu doporučit všema deseti :) Naprosto úžasný přístup jak synovi,tak i k nám-rodičům.

S
Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro Jiný

I já se připojuji s obrovskou spokojeností za úžasnou operaci zúžené předkožky mého syna. Pan doktor ho vyšetřil mezi operacemi, vše krásně a jasně vysvětlil a dokonce nás vzal v nejbližším termínu, jelikož se synovi přitížilo. Naprosto úžasný přístup a jeho ruce i srdce pozlatit. Syn je zcela v pořádku, spokojený a maminka konečně klidná. Děkujeme.

K
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro

Pana doktora určitě doporučuji, skvělý přístup. Mohu porovnat operaci jednoho nesestoupleho varlete u syna 3 roky, která byla provedena v nemocnici a druhého vč pupeční kýly, která byla provedena panem doktorem Janečkem v Galenu a rozhodně vítězí druhá varianta. Pobyt v nemocnici absolutně zbytečný u těchto typu zákroků, po operaci v nemocnici syna stejně nikdo nehlídal(až na skvělou vyjímku pana doktora Krieglera, který ho operoval) (první operace byla v nemocnici protože jsem o panu doktorovi Janečkovi nevěděla a zároveň proběhlo i odstranění nosní mandle)

Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro Tříselná kýla

Pana doktora doporučuji všemi 10! Je to PAN doktor s velkým D, neuvěřitelně lidský, slušný, pozitivní-úsměv při každé návštěvě a prostě sympaťák. Syn konzultaci, operaci tříselné kýly a následnou kontrolu zvládl naprosto perfektně, strach žádný,jen maličko před operací,ale to je přirozené, jinak by jsme neřekli, že syn vůbec nějakou operaci absolvoval. Přístup celého týmu CHS Galen perfektní. Takže za nás obrovská spokojenost a doporučuji si za panem doktorem dojet jako my,klid rodičů a zdraví dítěte stojí za to!

K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Dobrý den, pana doktora Libora Janečka, mohu vřele doporučit. Lidský, milý, profesionální přístup. Je to odborník na svém místě. Svou práci nedělá jen v ordinačních hodinách jako většina lékařů, ale ochotně Vám poradí kdykoliv, ve svém volném čase. Klobouk dolů a ještě jednou obrovské díky. Konečná Kateřina a Filípek

P
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro nesestoupená varlata

Pan doktor je prostě skvělý. Mohu jen chvalit. Celý personál byl moc fajn. Děkujeme za syna. Nebyl vystresovaný a všechno bylo v klidu.

Ověřeny pacient

Byli jsme s dcerou na zákroku s pupeční kýlou v Galenu v Ústí nad Orlicí u pana MUDr.Janečka a mohu jen doporučit :-). Perfektní profesionální přístup vše bez problémů a hlavně rychlé což je pro dítě 5let parádní :-). Pan doktor Vás přivítá vše Vám řekne jak bude zákrok probíhá a i po operaci řekne jaká je následná léčba a po operaci cca za 2h jsme jeli domů a dcerka se prospala v autě a doma už si hrála a bylo vše bez problémů. A děti dostanou od pana doktoro po probuzení lízátko a to je největší uklidňovadlo :-). Opravdu jen doporučuji a s dítětem jen tam!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • dětská chirurgie