MUDr.

Libor Janeček verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patroSlužby: Tříselná kýla

Pana doktora doporučuji všemi 10! Je to PAN doktor s velkým D, neuvěřitelně lidský, slušný, pozitivní-úsměv při každé návštěvě a prostě sympaťák. Syn konzultaci, operaci tříselné kýly a následnou kontrolu zvládl naprosto perfektně, strach žádný,jen maličko před operací,ale to je přirozené, jinak by jsme neřekli, že syn vůbec nějakou operaci absolvoval. Přístup celého týmu CHS Galen perfektní. Takže za nás obrovská spokojenost a doporučuji si za panem doktorem dojet jako my,klid rodičů a zdraví dítěte stojí za to!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jan Tišer
    Jan Tišer
    Chirurg, Plastický chirurg, Praktický lékař
    Kyjevská 303, Pardubice
    Ráda bych se podělila se svojí zkušeností s panem doktorem Tišerem. Již delší dobu jsem měla pocit těžkých víček… Více

Jan Cienciala Ph.d.
    Jan Cienciala Ph.d.
    Ortoped, Chirurg
    Žlutý kopec 6, Brno
    velmi dobře hodnotím lékařův přístup, jsem spokojená s výsledkem své návštěvy u pana doktora, chodím k němu pravidelně… Více

Jan Válka
    Jan Válka
    Plastický chirurg, Chirurg
    Viniční 235, Brno
    Byla jsem na rhinoplastice u pana docenta. Jsem velmi spokojena s vysledkem. Mela jsem zdedeny tzv.papousci nos,… Více

Zkušenosti a dovednosti

• dětská chirurgie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patroSlužby: Tříselná kýla

• K
      Umístění: jiné místo

Dobrý den, pana doktora Libora Janečka, mohu vřele doporučit. Lidský, milý, profesionální přístup. Je to odborník na svém místě. Svou práci nedělá jen v ordinačních hodinách jako většina lékařů, ale ochotně Vám poradí kdykoliv, ve svém volném čase. Klobouk dolů a ještě jednou obrovské díky. Konečná Kateřina a Filípek

• P
      Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patroSlužby: nesestoupená varlata

Pan doktor je prostě skvělý. Mohu jen chvalit. Celý personál byl moc fajn. Děkujeme za syna. Nebyl vystresovaný a všechno bylo v klidu.

• Byli jsme s dcerou na zákroku s pupeční kýlou v Galenu v Ústí nad Orlicí u pana MUDr.Janečka a mohu jen doporučit :-). Perfektní profesionální přístup vše bez problémů a hlavně rychlé což je pro dítě 5let parádní :-). Pan doktor Vás přivítá vše Vám řekne jak bude zákrok probíhá a i po operaci řekne jaká je následná léčba a po operaci cca za 2h jsme jeli domů a dcerka se prospala v autě a doma už si hrála a bylo vše bez problémů. A děti dostanou od pana doktoro po probuzení lízátko a to je největší uklidňovadlo :-). Opravdu jen doporučuji a s dítětem jen tam!!!

• Chtěli bychom touto formou velmi poděkovat panu Prim. MUDr. Janečkovi! Je to neskutečně milý, ochotný, citlivý člověk a doktor s velmi lidksých přístupem! Řekla bych, že jeho heslem musí být “co nejspokojenější dítě, ale i rodič”! Nejednou mě velmi uklidnil, když jsem před operací syna měla z něčeho strach. Je to profesionál na svém místě. Byli jsme hospitalizování na dětské chirurgii v Kolíně, kde je primářem a musíme uznat, že i tým doktorů, kteří tam pracují a sester je úžasný! Všichni jsou velmi milí a ochotní a s dětmi to umí. Jakmile své dítě svěříte do rukou pana Janečka, tak se již nemáte čeho bát. S pozdravem a s úctou manželé Hamákovi a syn Zdeněček.

• M

Pan doktor operoval našemu dvouměsíčnímu synovi tříselnou kýlu. Díky jeho skvělému lidskému a zároveň profesionálnímu přístupu jsme byli mnohem klidnějši i v této pro nás neznámé a náročné situaci. Pan doktor je velmi ochotný poradit a pomoci i po telefonu. Moc za vše děkujeme a doporučujeme!

• L

Dobrý den, pan doktor Janeček je opravdový PAN DOKTOR se vším všudy a není co dodat. Mohu vřele jen doporučit. Vše vysvětlil do detailů, lidsky a obyčejně, což pochopí i naprostý laik, ochotně odpoví na všechny otázky vyčerpávajícím způsobem. Skutečně vynikající profesionál na pravém místě, moc nám pomohl, již dvakrát a opět se na něj obracíme a věříme že ne naposledy. Moc děkujeme Lenka a František

• D

Naprosto profesionální přístup k rodičům a lidský k dětem, není co dodat... snad jen, kéž by byli všichni lékaři takoví jako Vy! Již po několikáté - děkujeme!!

• I já se připojuji k pozitivnímu hodnocení pana doktora Janečka. Syn (6 let), operace tříselné kýly, jeli jsme z Brna, odmítla jsem 3 denní hospitalizaci v dětské nemocnici. Udělala jsem dobře, pan doktor je skutečně vynikající lékař s lidským přístupem a skvělým personálem. Maminky informuje před operací, po operaci i s panem anesteziologem. Maminky nebojte se, pana doktora opravdu velice doporučuji...a pokud to zdravotní stav dítěte dovolí a výkon je možný provést ambulantně (tedy odvést si dítě v den zákroku domů), proč bychom měly své děti nechávat ležet 3 dny v nemocnici.

• Ještě nikdy jsme se nesetkali s tak dobrým přístupem lékaře.Člověk je mile překvapen,že se s takovým lékařem potká.Hned je ten život barevnější.Děkujeme Faltejskovi