Otázky a odpovědi

Adresy

• Chirurgické středisko GALEN, 1. patro

Smetanova 1390
    Ústí nad Orlicí, pardubický

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby

Zkušenosti a dovednosti

• dětská chirurgie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Byli jsme s dcerou na zákroku s pupeční kýlou v Galenu v Ústí nad Orlicí u pana MUDr.Janečka a mohu jen doporučit :-). Perfektní profesionální přístup vše bez problémů a hlavně rychlé což je pro dítě 5let parádní :-). Pan doktor Vás přivítá vše Vám řekne jak bude zákrok probíhá a i po operaci řekne jaká je následná léčba a po operaci cca za 2h jsme jeli domů a dcerka se prospala v autě a doma už si hrála a bylo vše bez problémů. A děti dostanou od pana doktoro po probuzení lízátko a to je největší uklidňovadlo :-). Opravdu jen doporučuji a s dítětem jen tam!!!

• Chtěli bychom touto formou velmi poděkovat panu Prim. MUDr. Janečkovi! Je to neskutečně milý, ochotný, citlivý člověk a doktor s velmi lidksých přístupem! Řekla bych, že jeho heslem musí být “co nejspokojenější dítě, ale i rodič”! Nejednou mě velmi uklidnil, když jsem před operací syna měla z něčeho strach. Je to profesionál na svém místě. Byli jsme hospitalizování na dětské chirurgii v Kolíně, kde je primářem a musíme uznat, že i tým doktorů, kteří tam pracují a sester je úžasný! Všichni jsou velmi milí a ochotní a s dětmi to umí. Jakmile své dítě svěříte do rukou pana Janečka, tak se již nemáte čeho bát. S pozdravem a s úctou manželé Hamákovi a syn Zdeněček.

• M

Pan doktor operoval našemu dvouměsíčnímu synovi tříselnou kýlu. Díky jeho skvělému lidskému a zároveň profesionálnímu přístupu jsme byli mnohem klidnějši i v této pro nás neznámé a náročné situaci. Pan doktor je velmi ochotný poradit a pomoci i po telefonu. Moc za vše děkujeme a doporučujeme!

• L

Dobrý den, pan doktor Janeček je opravdový PAN DOKTOR se vším všudy a není co dodat. Mohu vřele jen doporučit. Vše vysvětlil do detailů, lidsky a obyčejně, což pochopí i naprostý laik, ochotně odpoví na všechny otázky vyčerpávajícím způsobem. Skutečně vynikající profesionál na pravém místě, moc nám pomohl, již dvakrát a opět se na něj obracíme a věříme že ne naposledy. Moc děkujeme Lenka a František

• D

Naprosto profesionální přístup k rodičům a lidský k dětem, není co dodat... snad jen, kéž by byli všichni lékaři takoví jako Vy! Již po několikáté - děkujeme!!

• I já se připojuji k pozitivnímu hodnocení pana doktora Janečka. Syn (6 let), operace tříselné kýly, jeli jsme z Brna, odmítla jsem 3 denní hospitalizaci v dětské nemocnici. Udělala jsem dobře, pan doktor je skutečně vynikající lékař s lidským přístupem a skvělým personálem. Maminky informuje před operací, po operaci i s panem anesteziologem. Maminky nebojte se, pana doktora opravdu velice doporučuji...a pokud to zdravotní stav dítěte dovolí a výkon je možný provést ambulantně (tedy odvést si dítě v den zákroku domů), proč bychom měly své děti nechávat ležet 3 dny v nemocnici.

• Ještě nikdy jsme se nesetkali s tak dobrým přístupem lékaře.Člověk je mile překvapen,že se s takovým lékařem potká.Hned je ten život barevnější.Děkujeme Faltejskovi

• J

S panem doktorem jsem se poprvé setkala před 16 lety, kdy mi navzdory vážným komplikacím úspěšně odoperoval žlučník a zachránil život. Kromě samotného lékařského zákroku poskytl nejen mně, ale i mým rodičům tak důležitou psychickou oporu. Nedávno jsem měla tu čest se s panem doktorem opět setkat, a to u příležitosti operace kýly u mého dvouměsíčního miminka. Díky výše zmíněným zkušenostem jsem byla klidná, protože jsem věděla, že syn je v těch nejlepších rukou. Pan doktor se v uplynulých 16 letech nezměnil, a když, tak k lepšímu. Děkujeme.

• Pána doktora možem len doporučiť. Škoda, že takýchto doktorov nie je viacej. Je to človek na pravom mieste!! Ďakujem za všetko!

• Přejeme českému zdravotnictví a zejména pacientům co nejvíce lékařů, jako je dr. Janeček :-) Ještě jednou Vám pane doktore děkujeme. Landsmannovi, Pardubice