Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

I když jsem byla objednaná k MUDr. Šustkové 2 měsíce, po hodině a půl čekání mi bylo v ordinaci paní doktorkou nepříjemně sděleno, že takto dlouhá objednací doba není u nich možná a mé objednání zpochybňováno... Po pár otázkách mi za neustálého psaní do počítače pí doktorka podala letáčky se slevou na kosmetiku. Vyšetření mého akné proběhlo následovně: Na můj obličej se ani nepodívala a jen konstatovala, že moje akné je opravdu v hrozném stavu. Poté zjistila, že už má jen chvíli na oběd, a tak se snažila vyšetření ukončit s tím, že od zdravotní pojišťovny na mě má určených 10 minut času. Chovala se arogantně, bez jediného zájmu mě léčit, pouze se snahou prodat drahou kosmetiku. Na závěr dodala, že další informace si můžu najít na internetu. Popis průběhu mé návštěvy v této ordinaci je zjednodušený, ale myslím, že postačí a usnadní rozhodování, zda zvolit tuto lékařku.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Bradavice

U této doktorky jsem byla jednou a naposledy v životě. Už v kabince jsem musela polonahá čekat asi 15 minut než si milá paní doktorka se sestrou dopijou odpolední kafíčko. V ordinaci byla nepříjemná, arogantní a jelikož jsem těhotná a můj problém je pro mě samotnou velmi nepříjemný tak mi řekla, že se s tímto ještě v těhotenství nikdy nesetkala a že mi nemůže nijak pomoct. Ještě to podala tak, že si za svůj problém snad můžu sama. Akorát mi předepsala nějaký pudr, ale stejně sem skončila v nemocnici a čekám na rozhodnutí kožní primarky. Za mě Nedoporučuji!!!!

K paní doktorce se chodím léčit už několik let s atopickým ekzémem. A byla po 20-ti letech neúspěšné léčby jediná, která mi dokázala pomoct! I když mi léčba ze začátku moc neseděla, (spíš se problémy zhoršovaly)po ujišťování paní doktorky, že se to zlepší jsem vytrvala a výsledky se dostavily. Ať je přístup paní doktorky a její svérázné sestry jakýkoliv ordinaci budu navštěvovat velmi ráda i nadále. A pokud už teda jdu s nějakým problémem k lékaři tak si vyčlením pár hodin a počkám si. Myslím, že zdraví za pár hodin v čekárně stojí!

Paní doktorka má výborné znalosti ve svém oboru. Chodím k ní poměrně pravidelně a vždy je příjemná, ochotná pomoct, plno věcí předepíše (a léčba je hlavně účinná). Je třeba se objednat, ale termín lze většinou získat tak do týdne, což se dá přežít. Na druhou stranu, i když je člověk objednaný, většinou si v čekárně ještě nějakou dobu bohužel počká. Se sestrou to není až taková hrůza, jak se tady píše. Je trochu ráznější, ale když už tam člověk chodí dýl a ví co má čekat, tak ho to z míry nijak nevyvede. Paní doktorka má občas tendenci se až příliš začít věnovat nějakému problému, takže pokud tam jde člověk s více věcma, musí tak nějak během rozmluvy nadhodit i ten zbytek. Přesto mi přijde, že víc než 2 problémy vás během jedné návštěvy adresovat nenechá. Celkově ale výborná doktorka, hlavně v podstatě stabilizovala můj atopický ekzém, s kterým jsem měl předtím dlouhá léta problémy.

Chodím k paní doktorce již několik let a zatím jsem neměla sebemenší důvod k nespokojenosti. začátkem léta jsem byla na kontrole se znamínky a k mé radosti mi spontánně odstranila nepěkné výrůstky během pár minut. Na podzim jdu odstranit nějaká znamínka. Když čtu negativní komentáře, mám pocit, jako bychom každý mluvili o někom jiném. Čekání je stejné jako u jiných lékařů.

K pani doktorce chodim roky a jsem maximalne spokojena. Profesionalni pristup a perfektni znalosti v oboru. Vzdy mi dokaze doporucit vhodnou lecbu a cena pripravku nebyva vysoka. V porovnani se zkusenosti manzela a kamaradek u jinych dermatologu je to obrovsky rozdil. Bohuzel nekdy na osetreni cekam, i pres to, ze jsem objednana, ale kdo by si na nejlepsi peci nepockal. :) Dekuji pani doktorce i sestricce za veskerou peci a preji co nejmene protivnych a vecne nespokojenych pacientu.

Martin - Objednáte se na nějaký čas, přes to čekáte minimálně hodinu! To nemluvím o tom, že když Vás objednají na sedm nebo o půl osmé tak paní Šustková přijde do práce půl hodiny po tom co sedíte v čekárně...

Sestra - kapitola sama o sobě, nepříjemná, drzá a to především ke starším lidem!

paní Šustková nemá moc přehled o tom co Vám kdy napsala dělá že ví - ale neví, pokud víte vy co Vám říkala pak se na 100% netrefí :-)... Vtipné, nicméně pokud chci konstruktivně někoho léčit měl bych o tom mít jasné záznamy a vědět!!!

Ve zkratce - nedoporučuji!

Profesionální znalosti a přístup k pacientovi na vysoké úrovní. Velké osobní nasazení jak paní doktorky, tak její ošetřující sestřičky. Není co vytknou-spíže naopak. Chválit a pouze chválit. Bohužel nezavděčí se v dnešní době nespokojenosti některých pacientů všem.

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji! Sice příjemná, ale pravdu má vždy jedině ona, nejlepší řešení je vždy jen podle ní a co dražší to lepší. Léčení mě stálo nemalé peníze, výsledek ba i zlepšení ale nikde. Navíc otřesná sestra, až nechutná...čekací doba šílená, objednaní jste na 9, na řadu přijdete ve 12, pokud vydržíte čekat...takže já sama za sebe rozhodně říkám ne.

U paní doktorky Šustkové jsem byla celkem 3x. Nepříjemná setra mi tolik nevadila,možná i proto, že jsem si tu před první návštěvou přečetla názory pacientů. Šokovalo mě ale, když mi na mokvající ekzém napsala paní doktorka mast ze sádla, které od malička nesnáším. Nedala si to vymluvit a od té doby, co jsem poukázala na svojí nesnášenlivost mastí mi psala do sádla a vazelíny veškeré mazání a můj stav se tím značně zhoršil. Na víc se mnou jednala jak se zlobivým dítětem, řekla dokonce něco ve smyslu že jsem se pomátla, že nikoho s alergií na sádlo ještě nepotkala... O snaze prodat mi neskutečně drahou a neúčinnou kosmetiku ( krém na opalování za 500- způsobil vyrážku) ani nemluvě… Někomu může tato ordinace vyhovovat, ale moje zkušenost zde byla velmi špatná. Ne jen, že mi nepomohli ( spíše naopak) ale odcházela jsem odtud s pocitem dokonalé bezmoci .

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,

dlouhodobe me trapi problem se zarustajicimi nehty na palcich u nohou. Rad bych se zeptal, jestli je s timto problemem nejlepsi navstivit dermatologa/dermatolozku.

Dekuji za radu.

Boris

Dermatologicka centra navázána na spolupráci s podologickou ambulanci- tam se vyrábějí potřebná nehtova rovnatka.

MUDr. Lenka Šustková